lek. Jarosław Dawiskiba

ortopeda - Jelenia Góra

lek. Jarosław Dawiskiba ortopeda

Znajomość języków: polski, angielski, niemiecki

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Jarosław Dawiskiba

Lek. Jarosław Dawiskiba ukończył studia medyczne w 1994 roku. Posiada tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii ruchu. Zawodowo związany jest z Oddziałem Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu KCM Clinic. Doktor sukcesywnie podnosi kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w kursach, szkoleniach i spotkaniach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Dawiskiba

Lek. Jarosław Dawiskiba udziela konsultacji z zakresu ortopedii i traumatologii. Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym. Przeprowadził setki zabiegów artroskopowych, głównie stawów kolanowego i barkowego. Posiada duże doświadczenie w video-artroskopii diagnostyczno-operacyjnej stawu kolanowego i pourazowej rekonstrukcji wiązadeł krzyżowych z wszczepem implantów tytanowych i biowchłanialnych.

Zdjęcia lek. Jarosław Dawiskiba

KCM Clinic

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Jarosław Dawiskiba