dr hab. n. med. Jarosław Drobnik

lekarz chorób wewnętrznych, lekarz rodzinny, specjalista balneologii i medycyny fizykalnej - Polanica-Zdrój

dr hab. n. med. Jarosław Drobnik lekarz chorób wewnętrznych, lekarz rodzinny, specjalista balneologii i medycyny fizykalnej

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr hab. n. med. Jarosław Drobnik

Dr hab. n. med. Jarosław Drobnik jest lekarzem o wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu. Swoją karierę zawodową rozpoczął w roku 1994, gdy ukończył studia medyczne. Posiada specjalizację z chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej oraz zdrowia publicznego. Ponadto ukończył specjalizację z zakresu epidemiologii, balneologii i medycyny fizykalnej oraz medycyny paliatywnej. W 2012 uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego nauk medycznych. Posiada ogromne doświadczenie kliniczne i szeroką wiedzę, którą wciąż sukcesywnie pogłębia, uczestnicząc w konferencjach medycznych, kursach oraz szkoleniach.

W swojej karierze współpracował z Publicznym Szpitalem Klinicznym Nr 5 we Wrocławiu, obejmował również stanowisko kierownika pogotowia ratunkowego w Środzie Śląskiej. Otrzymał zaszczytny tytuł lekarza wojewódzkiego w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu. Jest laureatem licznych nagród, między innymi został nagrodzony Statuetką Hipokratesa, będącą najwyższym wyróżnieniem Polskiego Towarzystwa Medycyny  Rodzinnej i Stowarzyszenia Przyjaciół Medycyny Rodzinnej i Lekarzy Rodzinnych. Należy do wielu stowarzyszeń i towarzystw, ponadto pełni funkcję prezesa Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr hab. n. med. Jarosław Drobnik

Dr hab. n. med. Jarosław Drobnik posiada duże doświadczenie w leczeniu chorób wewnętrznych. Stosuje alternatywne metody terapeutyczne, w swojej pracy wykorzystuje dobroczynny wpływ zabiegów fizykoterapeutycznych oraz zabiegów, podczas których wykorzystuje się naturalne surowce.

Zdjęcia dr hab. n. med. Jarosław Drobnik

Medical Sensus - dr hab. n. med. Jarosław Drobnik

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Medical Sensus.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr hab. n. med. Jarosław Drobnik

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska