lek. Jarosław Fajga

ortopeda, traumatolog - Lubin

lek. Jarosław Fajga ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Jarosław Fajga

Lek. Jarosław Fajga jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W zawodzie pracuje nieprzerwanie od 1998 roku, kiedy uzyskał dyplom lekarza. Specjalizację w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdobył w 2008 roku, po pomyślnym zdaniu egzaminu. Od początku kariery zawodowej sukcesywnie podnosi kwalifikacje, aby zapewniać pacjentom wysokospecjalistyczną opiekę medyczną.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Fajga

Lek. Jarosław Fajga zajmuje się diagnostyką i leczeniem urazów oraz schodzeń ortopedycznych. Posiada ogromne doświadczenie w operacjach artroskopowych stawu kolanowego. Wykonał wiele udanych zabiegów rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego i napraw uszkodzonych łąkotek i chrząstek. Ponadto doktor Fajga przeprowadza operacje paluchów koślawych, leczy zespół cieśni kanału nadgarstka oraz chorobę Dupuytrena.

Zdjęcia lek. Jarosław Fajga

CDT MEDICUS - lek. Jarosław Fajga

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Jarosław Fajga

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska