dr n. med. Jarosław Janeczko

ginekolog-położnik - Warszawa

dr n. med. Jarosław Janeczko ginekolog-położnik

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Jarosław Janeczko

Dr n. med. Jarosław Janeczko posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Dyplom lekarza uzyskał w Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończył dwa stopnie specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii. Obecnie jest w trakcie kursu specjalizacyjnego z endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.

Doktor Janeczko pierwsze kroki w zawodzie stawiał w Klinice Endokrynologii i Płodności Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kraju i za granicą, między innymi w CNY Fertility Center w Syracuse w USA. Jest założycielem i współzałożycielem ośrodka leczenia niepłodności GMW-Embrio w Opolu, Kliniki Macierzyństwa Medicor (obecnie Parens) w Rzeszowie oraz Kliniki IVF, obecnie Centrum Leczenia Niepłodności Parens w Krakowie.

Doktor należy do European Society for Humman Reproduction and Embryology (ESHRE) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Endokrynologii, którego jest założycielem. Sukcesywnie wzbogaca swoją wiedzę i podnosi kompetencje zawodowe.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. J. Janeczko

Dr n. med. Jarosław Janeczko specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności. Prowadzi ciąże fizjologiczne i powikłane. Zajmuje się pacjentkami w okresie okołoporodowym. Ponadto świadczy usługi w zakresie diagnostyki i leczenia stanów zapalnych narządów rodnych. Leczy zaburzenia miesiączkowania i zaburzenia wieku okołomenopauzalnego.

Szczególny obszar jego zainteresowań stanowi endokrynologia ginekologiczna.

Zdjęcia dr n. med. Jarosław Janeczko

Premium Medical - dr n. med. Jarosław Janeczko

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna 
180 - 200 zł - konsultacja,
310 - 350 zł - konsultacja + USG ginekologiczne;
250 zł - konsultacja ginekologiczno-endokrynologiczna;
100 zł - konsultacja recepturowa
200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Jarosław Janeczko

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.