dr n. med. Jarosław Macias

ortopeda, traumatolog - Warszawa

dr n. med. Jarosław Macias ortopeda, traumatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Jarosław Macias

Dr n. med. Jarosław Macias jest jednym z założycieli Centrum Medycznego Platany. Posiada tytuł specjalisty II stopnia ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Warszawskim Szpitalu Klinicznym im. Dzieciątka Jezus, z którym był związany przez 20 lat. Nie ustaje w pogłębianiu wiedzy i poszerzaniu kwalifikacji zawodowych. Sukcesywnie bierze udział w rozmaitych kursach doskonalących i spotkaniach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. J. Macias

Dr n. med. Jarosław Macias specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu urazów oraz chorób narządu ruchu. Prowadzi konsultacje ortopedyczne.

Centrum Medyczne Platany - dr n. med. Jarosław Macias

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Jarosław Macias

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.