dr n. med. Jerzy Brzozowski

okulista - Warszawa

dr n. med. Jerzy Brzozowski okulista

Znajomość języków: polski, rosyjskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Jerzy Brzozowski

Dr n. med. Jerzy Brzozowski to specjalista w dziedzinie leczenia chorób oczu oraz mikrochirurgii. Uczelnię medyczną ukończył w 1994 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W 2002 roku przyznano mu stopień doktora nauk medycznych za rozprawę doktorską pod tytułem „Badanie kluczowych markerów komórkowych systemu immunologicznego pacjentów po przeszczepie drążącym rogówki i pacjentów z niezapalnym obrzękiem istoty właściwej rogówki”. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej było przystąpienie w 2003 roku do egzaminu specjalizacyjnego i uzyskanie dzięki temu uprawnień i tytułu specjalisty w dziedzinie okulistyki.

Nie ustaje w ciągłym zgłębianiu wiedzy medycznej: poszerza ją podczas krajowych i zagranicznych zjazdów i sympozjów naukowych, zdobywając kolejne uprawnienia i certyfikaty – można je obejrzeć w siedzibie Centrum Operacji Zaćmy. Jest autorem licznych publikacji, w tym artykułu na temat patologicznych zmian powiek opublikowanego w 2014 roku w piśmie „Zdrowie Ursynowa”. Jest również autorem wykładu „Najczęstsze choroby oczu związane z wiekiem”.

To członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Cechuje się bardzo życzliwym podejściem do pacjenta, co potwierdza dobra opinia oraz zaufanie, jakim cieszy się wśród leczonych przez siebie osób. Prywatnie jest miłośnikiem literatury. Wolny czas spędza, relaksując się podczas pływania, wędkowania lub jazdy na nartach.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. J. Brzozowski

Dr n. med. Jerzy Brzozowski specjalizuje się w leczeniu schorzeń oczu, a także w mikrochirurgii. Medycyna to jego życiowa pasja, ze szczególnym uwzględnieniem operacji przedniego odcinka oka. Od wielu lat przeprowadza zabiegi okulistyczne w szpitalach w Warszawie i Łodzi. Może się poszczycić ogromnym doświadczeniem w operowaniu pacjentów z zaćmą. W ciągu swojej długiej kariery zawodowej wykonał już ponad 6000 okulistycznych zabiegów. W trakcie procedury usunięcia zaćmy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny.

Zdjęcia dr n. med. Jerzy Brzozowski

Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski - dr n. med. Jerzy Brzozowski

Konsultacje

Konsultacja okulistyczna 
Jeżeli pacjent posiada skierowanie do szpitala na operację zaćmy, wizyta kwalifikacyjna jest bezpłatna
150

Okulistyka

Leczenie zaćmy 
ceny za jedno oko
Badanie kwalifikacyjne do operacji zaćmy 
Jeżeli pacjent posiada skierowanie do szpitala na operację zaćmy, wizyta kwalifikacyjna jest bezpłatna
150
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki sferycznej standardowej
1 oko
1 790
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej
1 oko
2 990
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej
1 oko
4 990
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej torycznej
1 oko
5 990
Laserowe leczenie zaćmy wtórnej
1 oko
290
Kapsulotomia laserowa
1 oko
290
Operacje i leczenie jaskry
Pakiet jaskra
Pakiet jaskra - podstawowy 
ciśnienie wewnątrzgałkowe, pachymetria, pole widzenia, obraz tarczy nerwu wzrokowego
290
Pakiet jaskra - średni 
ciśnienie wewnątrzgałkowe, pachymetria, pole widzenia, obraz tarczy nerwu wzrokowego, OCT
390
Pakiet jaskra - pełny 
ciśnienie wewnątrzgałkowe, pachymetria, pole widzenia, obraz tarczy nerwu wzrokowego, OCT, kąt przesączania
490

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Jerzy Brzozowski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska