dr n. med. Jerzy Krzywoń

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy - Kraków

dr n. med. Jerzy Krzywoń chirurg ogólny, chirurg naczyniowy Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – dr n. med. Jerzy Krzywoń

Dr n. med. Jerzy Krzywoń w 1995 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 1999 roku przystąpił do egzaminu, uzyskując I stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej. Kolejnym krokiem w jego karierze było złożenie egzaminu w 2005 roku i zdobycie tytułu specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej. Dwa lata później, po obronie rozprawy doktorskiej, przyznano mu stopień naukowy doktora nauk medycznych. W 2012 roku zdał następny egzamin, dzięki czemu zdobył tytuł specjalisty w zakresie chirurgii naczyniowej.

Swoją wiedzę oraz doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu renomowanych krajowych ośrodkach medycznych. Pracował w Państwowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie oraz w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła. Ponadto był członkiem kadry w II Katedrze Chirurgii Ogólnej UJCM, w Klinice Chirurgii Serca Naczyń i Transplantologii, jak również w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej.

Doktor Krzywoń należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich (TCHP) oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (PTChN). Należy również do Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. J. Krzywoń

Dr n. med. Jerzy Krzywoń Doktor Krzywoń jest specjalistą w dziedzinie chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyniowej.

Zdjęcia dr n. med. Jerzy Krzywoń

Lea Clinic

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Jerzy Krzywoń