dr n. med. Joanna Ciszewska

okulista - Warszawa

dr n. med. Joanna Ciszewska okulista

Znajomość języków: polski, francuski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Joanna Ciszewska

Dr n. med. Joanna Ciszewska ukończyła w 1980 roku studia w Warszawskiej Akademii Medycznej. Jest wieloletnim pracownikiem naukowo-dydaktycznym Katedry i Kliniki Chorób Oczu I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, w 1990 uzyskała stopień doktora nauk medycznych, natomiast na początku lat 90. ukończyła drugi stopień specjalizacji z okulistyki.

Doktor Ciszewska należy do Zarządu Warszawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Jest autorką wielu publikacji i artykułów naukowych opublikowanych w prasie specjalistycznej. Prowadzi badania naukowe i bierze czynny udział w rozmaitych konferencjach naukowych w kraju oraz za granicą.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Joanna Ciszewska

Dr n. med. Joanna Ciszewska zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń okulistycznych, głównie chorób tylnego odcinka oka – siatkówki i błony naczyniowej. Konsultuje pacjentów ze zwyrodnieniami plamki żółtej (AMD, obrzęki, CSR, retinopatia cukrzycowa) oraz chorobami styku szklistkowo-siatkówkowego. Leczy również choroby zapalne tylnego odcinka oka.

Zdjęcia dr n. med. Joanna Ciszewska

Centrum Okulistyczne Optimum

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Joanna Ciszewska