lek. Joanna Gaweł

ginekolog-położnik - Wrocław

lek. Joanna Gaweł ginekolog-położnik

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Joanna Gaweł

Lek. Joanna Gaweł ukończyła studia medyczne w 2007 roku. Od 2008 roku jest specjalizantem położnictwa i ginekologii w I Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu. Jest wykładowcą we Wrocławskiej Szkole Rodzenia i Szkole Rodzenia Bocianek przy I Klinice Ginekologii i Położnictwa.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Posiada certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTG oraz certyfikat Fetal Medicine Foundation UK w zakresie pełnej diagnostyki prenatalnej pierwszego trymestru ciąży, a także badań dopplerowskich. W 2008 roku uzyskała certyfikat ALS (Advanced Life Support).

Regularnie poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach oraz kursach z zakresu diagnostyki USG i diagnostyki prenatalnej organizowanych przez sekcję USG PTG w Polsce oraz Fetal Medicine Foundation w Londynie.

Należy do Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Joanna Gaweł 

Lek. Joanna Gaweł zajmuje się Programem Badań Prenatalnych. 

Zdjęcia lek. Joanna Gaweł

Dolnośląskie Centrum Ginekologii - lek. Joanna Gaweł

Diagnostyka i badania

Badania genetyczne
Badanie prenatalne Nifty 
Inne nazwy:

test Nifty, badanie NIFTY, nieinwazyjny test w ciąży NIFTY, genetyczne badanie prenatalne NIFTY, testy prenatalne NIFTY, bezpieczne badanie prenatalne NIFTY, test NIFTY (Nieinwazyjny Genetyczny Test Prenatalny w Kierunku Trisomii Płodu)

2 400
USG ginekologiczne i położnicze
USG ciąży mnogiej 
Inne nazwy:

badanie USG ciąży mnogiej, w ciąży, badanie ultrasonograficzne ciąży mnogiej, badanie USG położnicze ciąży mnogiej

290

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Joanna Gaweł

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.