lek. Joanna Hesse-Kowalczyk

dermatolog, wenerolog - Katowice, Bielsko-Biała

lek. Joanna Hesse-Kowalczyk dermatolog, wenerolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. med. Joanna Hesse-Kowalczyk

Lek. med. Joanna Hesse-Kowalczyk jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Studia ukończyła w roku 1992, następnie w 1996 roku uzyskała tytuł specjalisty I stopnia z zakresu dermatologii i wenerologii. Kwalifikacje, doświadczenie oraz wiedzę uzyskała poprzez wieloletnią pracę z pacjentami w warunkach ambulatoryjnych oraz w szpitalu.

Dr Hesse-Kowalczyk specjalizuje się także w zakresie medycyny estetycznej. Umiejętności praktyczne doskonali, uczestnicząc w kursach szkoleniowych w zakresie nowoczesnych rozwiązań w medycynie. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. Joanna Hesse-Kowalczyk

Lek. med. Joanna Hesse-Kowalczyk jest lekarzem charakteryzującym się indywidualnym podejściem do pacjentów, dzięki czemu unika rutyny w leczeniu i uzyskuje doskonałe wyniki. Dostrzega także istotę wpływu zdrowego trybu życia na ogólną kondycję zdrowotną oraz wygląd skóry.

Dr Hesse-Kowalczyk zajmuje się leczeniem m.in. łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, wyprysku alergicznego i różnych postaci oraz stadiów trądziku. Wykonuje szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Zdjęcia lek. Joanna Hesse-Kowalczyk

Skin Laser Lubelscy - Katowice

Skin Laser Lubelscy - Filia w Bielsku-Białej

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Joanna Hesse-Kowalczyk