dr n. med. Joanna Jędrys

chirurg plastyczny, chirurg ogólny - Kraków

dr n. med. Joanna Jędrys chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Nr PWZ: 1304038

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Joanna Jędrys

Dr n. med. Joanna Jędrys ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada tytuł specjalisty chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Doświadczenie zdobywała w I Klinice Chirurgii Ogólnej CM UJ oraz w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe – brała udział w wielu szkoleniach i stażach, organizowanych w kraju i za granicą.

W przeszłości była pracownikiem naukowo-dydaktycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie prowadziła zajęcia dla studentów Wydziału Lekarskiego oraz School of Medicine. Ponadto wykładała w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Jest autorką licznych publikacji i doniesień naukowych, a także tłumaczką rozdziałów związanych z chirurgią rekonstrukcyjną piersi w podręczniku „Sabiston Textbook of Surgery”.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. J. Jędrys

Dr n. med. Joanna Jędrys przeprowadza szeroki zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w operacjach estetycznych piersi, twarzy i modelowania sylwetki.

Zdjęcia dr n. med. Joanna Jędrys

Dr Jędrys Chirurgia Plastyczna - dr n. med. Joanna Jędrys

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Joanna Jędrys

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.