dr n. med. Joanna Mazurek

lekarz chorób wewnętrznych, alergolog, pulmonolog - Warszawa

dr n. med. Joanna Mazurek lekarz chorób wewnętrznych, alergolog, pulmonolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Joanna Mazurek

Dr n. med. Joanna Mazurek jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie z 1995 r. W roku 1999 uzyskała I stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych, w 2004 r., po otrzymaniu pozytywnego wyniku egzaminu specjalizacyjnego, uzyskała specjalizację z chorób wewnętrznych. Posiada także specjalizację z alergologii, zdobytą w roku 2009, oraz z chorób płuc, którą uzyskała w roku 2014. Po obronie w 2002 roku pracy doktorskiej Rada I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym Akademii Medycznej nadała jej tytuł doktora nauk medycznych.

Od ponad 16 lat pracuje w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych, Pulmonologii i Alergologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a od 2004 roku pracuje na stanowisku adiunkta w tej placówce. Od 2011 roku jest zatrudniona w Zakładzie Immunologii i Alergologii Klinicznej Wojskowego Instytutu Medycznego jako starszy asystent. Jest autorem i współautorem publikacji z zakresu alergologii w polskich i zagranicznych periodykach medycznych.

Zainteresowania zawodowe dr Joanny Mazurek skoncentrowane są wokół problematyki chorób układu oddechowego i płuc oraz alergologii.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Joanna Mazurek

Dr n. med. Joanna Mazurek prowadzi konsultacje dzieci i dorosłych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób o podłożu alergicznym manifestujących się na skórze, w tym atopowego zapalenia skóry, przewlekłej pokrzywki oraz innych zmian u osób cierpiących na choroby o podłożu autoimmunologicznym. Ponadto zajmuje się diagnostyką nadwrażliwości na leki np. miejscowo znieczulające, anestetyki używane do znieczulenia ogólnego czy antybiotyki. Zajmuje się leczeniem astmy, w tym jej ciężkich przypadków oraz astmy u kobiet w ciąży. Prowadzi immunoterapię, m.in. odczulanie na alergeny wziewne.

Zdjęcia dr n. med. Joanna Mazurek

City Clinic - dr n. med. Joanna Mazurek

Konsultacje

Konsultacja internistyczna
150
Konsultacja pulmonologiczna
150
Konsultacja alergologiczna 
100 zł - odczulanie;
190 zł - testy alergologiczne PRICK 20 oznaczeń;
280 zł - testy atopowe 14 oznaczeń (Patch)
170

Diagnostyka i badania

Inne badania diagnostyczne
Spirometria 
Spirometria - 90 zł
Spirometria z próbą rozkurczową - 120 zł
od 90 do 120 
Odczulanie alergologiczne
100

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Joanna Mazurek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska