lek. dent. Joanna McKenzie

implantolog - Gdynia

lek. dent. Joanna McKenzie implantolog

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. dent. Joanna McKenzie

Lek. dent. Joanna McKenzie to stomatolog z 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyła studia w Gdańskiej Akademii Medycznej. Uczestniczyła w szeregu szkoleń i kongresów naukowych w kraju i za granicą. W 2010 roku ukończyła kurs implantologiczny na Uniwersytecie Cambridge, zdobywając z wyróżnieniem certyfikat umiejętności implantologicznych. Do jej licznych osiągnięć i sukcesów należy także zwycięstwo w plebiscycie Eskulap w kategorii najlepszy stomatolog w województwie pomorskim.

Jest właścicielką prestiżowej kliniki stomatologicznej w Wielkiej Brytanii, jak również założycielką gdyńskiej kliniki stomatologicznej Nowe Orłowo Dental Clinic.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. J. McKenzie

Specjalnością lek. dent. Joanny McKenzie jest zaawansowana protetyka, włącznie z całkowitymi rekonstrukcjami zwarcia oraz szeregiem procedur z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej. Dzięki wiedzy, umiejętnościom oraz bardzo dobremu podejściu do pacjentów cieszy się zaufaniem i szacunkiem osób, które odwiedzają jej gabinet. 

Zdjęcia lek. dent. Joanna McKenzie

Nowe Orłowo Dental Clinic

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Joanna McKenzie