dr n. med. Joanna Misiewicz-Wroniak

dermatolog - Warszawa

dr n. med. Joanna Misiewicz-Wroniak dermatolog

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Joanna Misiewicz-Wroniak

Należąca do Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie dr n.med. Joanna Misiewicz-Wroniak studia lekarskie ukończyła w 1982 roku, otrzymując tym samym tytuł lekarza medycyny oraz uprawnienia wykonywania zawodu. W 1986 roku zdała egzamin specjalizacyjny I stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii, natomiast trzy lata później uzyskała tytuł specjalisty II stopnia w tej dziedzinie. W 1988 roku w Akademii Medycznej w Warszawie zdała egzaminy doktorskie i obroniła pracę dyplomową, otrzymując tytuł doktora nauk medycznych. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyła, pracując m.in. w Katedrze i Klinice Dermatologicznej Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. J. Misiewicz-Wroniak

Dr n. med. Joanna Misiewicz-Wroniak pomaga osobom ze schorzeniami skóry włosów i paznokci. Precyzyjnie diagnozuje swoich pacjentów, wykonując przy tym niezbędne badania takie jak dermatoskopia, próby śródskórne, próby rumieniowe, testy skórne, badanie histopatologiczne czy badanie mikologiczne. Skutecznie leczy takie problemy jak m.in.: AZS, trądzik, łupież, grzybica i łuszczyca. Posiada doświadczenie w zabiegach dermatochirurgicznych – między innymi, usuwa znamiona, brodawki i kaszaki. Przeprowadza również zabiegi krioterapii, elektrokoagulacji oraz łyżeczkowania.

Mille Medica

Konsultacje

Konsultacja dermatologiczna
150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Joanna Misiewicz-Wroniak