dr n. med. Joanna Moneta-Wielgoś

okulista - Warszawa

dr n. med. Joanna Moneta-Wielgoś okulista

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Joanna Moneta-Wielgoś

Dr n. med. Joanna Moneta-Wielgoś to absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Wiedzę i umiejętności zdobywała w Polsce i za granicą – w 2012 roku odbyła staż w zakresie chirurgii witreoretinalnej i schorzeń siatkówki w Moorfields Eye Hospital w Londynie. Od 2012 do 2016 roku była adiunktem w I Klinice Okulistyki w Warszawie. Od 2015 roku pracuje na stanowisku starszego asystenta w lubelskiej Klinice Okulistyki Ogólnej.

Systematycznie bierze udział w krajowych i zagranicznych kongresach oraz sympozjach naukowych – także jako wykładowca. Swoją wiedzą dzieli się z innymi również jako autor kilkunastu prac naukowych opublikowanych w renomowanych międzynarodowych czasopismach oraz autor rozdziałów w książce pt.: „OCT i Angio-OCT w schorzeniach tylnego odcinka gałki ocznej” pod redakcją W. Hautza i J. Gołębiewskiej.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. J. Moneta-Wielgoś

Dr n. med. Joanna Moneta-Wielgoś to specjalista chorób oczu. Do jej szczególnych zainteresowań zawodowych należy chirurgia witreoretinalna (operacje na siatkówce) oraz chirurgia zaćmy, zajmuje się również diagnostyką chorób siatkówki. Zakres wykonywanych przez nią badań diagnostycznych i zabiegów obejmuje kwalifikacje do terapii 2RT, angiografię fluoresceinową, badania OCT oraz angio-OCT, a także badania USG gałek ocznych. Doktor przeprowadza również terapię laserem 2RT i wykonuje iniekcje doszklistkowe. 

Zdjęcia dr n. med. Joanna Moneta-Wielgoś

Instytut Oka

Premium Medical

Konsultacje

Konsultacja okulistyczna
Inne nazwy:

120 zł - Konsultacja kontrolna (w ciągu 7 dni od konsultacji podstawowej)

120 zł - Konsultacja kontrolna (w ciągu 7 dni od konsultacji podstawowej)
180

Diagnostyka i badania

Badania okulistyczne
Badanie ciśnienia w gałce ocznej
35
Badanie śródbłonka rogówki
40
Badanie GDX
170 zł - jedno oko,
230 zł - oboje oczu
od 170 do 230 
Badania OCT
Badanie OCT RNFL
170 zł - jedno oko,
230 zł - oboje oczu
od 170 do 230 
Badanie OCT
170 zł - jedno oko,
230 zł - oboje oczu
od 170 do 230 
Badanie AS-OCT
200
Badanie Angio-OCT
230
Badanie GCT
100
Badanie w kierunku nużeńca rzęsy
100

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Joanna Moneta-Wielgoś