dr Joanna Mroczyńska

dermatolog, wenerolog, alergolog, trycholog - Warszawa

dr Joanna Mroczyńska dermatolog, wenerolog, alergolog, trycholog

Znajomość języków: polski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr Joanna Mroczyńska

Dr Joanna Mroczyńska jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 1997 roku uzyskała specjalizację II stopnia w zakresie dermatologii, w Klinice Dermatologicznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Oddziale Dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Od wielu lat pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kongresach i szkoleniach z zakresu dermatologii, alergologii i dermatologii estetycznej. Jest również członkiem Międzynarodowego Zespołu Lekarzy, którzy badają wpływ leczenia zewnętrznego na przebieg AZS.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr J. Mroczyńska

Dr Joanna Mroczyńska specjalizuje się w leczeniu schorzeń skóry, w tym trądziku, łuszczycy oraz chorób alergicznych i o podłożu wirusowym. Wykonuje również diagnostykę skóry za pomocą dermatoskopu, a także przeprowadza zabiegi kriochirurgiczne, elektrokoagulacji i łyżeczkowania. Pomaga pacjentom zmagającym się z nowotworami skóry, atopowym zapaleniem skóry, grzybicą, rumieniami czy odmrożeniami.

Zdjęcia dr Joanna Mroczyńska

Centrum Medyczne BEST-MED

Konsultacje

Konsultacja dermatologiczna
Inne nazwy:

z badaniem dermatoskopowym

z badaniem dermatoskopowym
180
Konsultacja dermatologiczna dziecięca
200

Dermatologia

Elektrokoagulacja dermatologiczna
od 200

Diagnostyka i badania

Diagnostyka zmian skórnych
Badanie dermatoskopowe skóry z konsultacją
do 5 punków
180
Badanie dermatoskopowe skóry
powyżej 6 punktów
220
Badanie trychoskopowe
220

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr Joanna Mroczyńska