mgr Joanna Ortmann

higienistka stomatologiczna - Sopot

mgr Joanna Ortmann higienistka stomatologiczna

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - mgr Joanna Ortmann

Mgr Joanna Ortmann jest absolwentką kierunku Higienistka stomatologiczna i specjalizuje się w profilaktyce i higienie jamy ustnej oraz pracy z mikroskopem. Do niedawna (czerwiec 2019 r.) pracowała również jako główny wykładowca w szkole dla higienistek stomatologicznych. 

Zabiegi, w których specjalizuje się mgr J. Ortmann

Mgr Joanna Ortmann jest koordynatorem medycznym pacjenta, dając wsparcie zarówno merytoryczne, jak i emocjonalne, a wykorzystując swoje doświadczenie, w jasny sposób prezentuje pacjentom etapy leczenia i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej z wykorzystaniem mikroskopu, a także leczy stany zapalne dziąseł i przygotowuje pacjentów periodontologicznych i chirurgicznych do dalszego leczenia. Przeprowadza również zabiegi higienizacyjne u pacjentów ortodontycznych i wykonuje wybielanie zębów. 

Stomatologia Estetyczna i Mikroskopowa ArtDent Beauty & Care Dentistry

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty mgr Joanna Ortmann