lek. dent. Joanna Soto-Cudnoch

stomatolog - Poznań

lek. dent. Joanna Soto-Cudnoch stomatolog

Nr PWZ: 2600312

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Joanna Soto-Cudnoch

Lek. dent. Joanna Soto-Cudnoch ukończyła studia w 2010 roku. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach i kursach, bierze także udział w konferencjach naukowych. Ponadto uczestniczyła w misjach charytatywnych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. J. Soto-Cudnoch

Lek. dent. Joanna Soto-Cudnoch przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, zajmuje się również chirurgią stomatologiczną oraz stomatologią estetyczną.

Hildent - lek. dent. Joanna Soto-Cudnoch

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Joanna Soto-Cudnoch

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.