dr n. med. Joanna Szczerba-Gwóźdź

chirurg stomatolog

dr n. med. Joanna Szczerba-Gwóźdź chirurg stomatolog

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - dr n. med. Joanna Szczerba-Gwóźdź

Dr n. med. Joanna Szczerba-Gwóźdź dyplom lekarza dentysty uzyskała po ukończeniu w 2006 roku Akademii Medycznej w Lublinie. Głównym przedmiotem jej zawodowych zainteresowań jest chirurgia stomatologiczna. Tytuł specjalisty w tej dziedzinie otrzymała w roku 2013, rok po obronie pracy doktorskiej. Stawia na samodoskonalenie zawodowe, dlatego sukcesywnie podnosi kwalifikacje. Dysponuje licznymi certyfikatami i dyplomami z kursów, szkoleń i kongresów naukowych. Pacjenci chętnie odwiedzają jej gabinet, gdyż zawsze wita ich z uśmiechem na twarzy. 

Od 2009 roku jest asystentem w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. J. Szczerba-Gwóźdź

Dr n. med. Joanna Szczerba-Gwóźdź specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. Wykonuje takie zabiegi jak ekstrakcje zębów, usunięcie zatrzymanych zębów ósmych czy resekcje wierzchołków korzeni zębów. Ponadto świadczy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i implantologii.

Zdjęcia dr n. med. Joanna Szczerba-Gwóźdź

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Joanna Szczerba-Gwóźdź