lek. dent. Jolanta Cyburt

stomatolog - Warszawa

lek. dent. Jolanta Cyburt stomatolog

Znajomość języków: polski, angielski, rosyjskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Jolanta Cyburt

Lek. dent. Jolanta Cyburt jest absolwentką Wrocławskiej Akademii Medycznej. Dyplom uzyskała w 1989 roku. Kolejnym krokiem w jej karierze było podjęcie specjalizacji I stopnia z zakresu stomatologii ogólnej, którą zakończyła, pomyślnie zdając egzamin w roku 1998. Gwarancją jej doskonałych umiejętności jest wieloletni staż zawodowy. Specjalistka na bieżąco śledzi rozwój współczesnych metod stomatologii, uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach, a najbardziej interesujące rozwiązania wprowadza w swojej codziennej praktyce.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. J. Cyburt

Lek. dent. Jolanta Cyburt zajmuje się między innymi leczeniem endodontycznym, protetycznym i zachowawczym.

Elektoralna Dental Clinic - lek. dent. Jolanta Cyburt

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Jolanta Cyburt

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska