lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska stomatolog

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

Lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Ukończyła ją w 1999 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza stomatologa. Od 2004 roku zajmuje się prowadzeniem prywatnej praktyki stomatologicznej. Dzięki systematycznemu udziałowi w szkoleniach i konferencjach poszerza zakres swojej wiedzy, co w połączeniu z wieloletnią praktyką zawodową specjalistki stanowi solidną podstawę dla kompleksowej analizy stanu uzębienia pacjenta oraz dobrania najlepszej dla niego metody leczenia.

Od początku swojej kariery przykłada dużą wagę do podwyższania kwalifikacji, czego dowodem są liczne posiadane przez nią dyplomy. Regularnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych sympozjach, kongresach i konferencjach naukowych. Wśród ukończonych przez nią szkoleń można wymienić m.in. kurs „Sztuka okluzji, stopień II i III”, „Metody odbudowy utraconej wysokości zwarcia”, a także kurs „Diagnostyka i leczenie dysfunkcji układu ruchowego narządu żucia” oraz „Kliniczne przygotowanie oraz cementowanie wkładów i nakładów z kompozytu i ceramiki”.

W 2013 roku lek. dent. Żebrowska-Zakrzewska została laureatką konkursu Dentysta Roku. Może się poszczycić zajęciem III miejsce w województwie pomorskim.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. J. Żebrowska-Zakrzewska

Lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska zajmuje się przywracaniem pacjentom pięknego uśmiechu. W obszarze jej zawodowych zainteresowań szczególne miejsce zajmuje stomatologia estetyczna oraz protetyka. Jest osobą, która z uwagą i troską podchodzi do problemów swoich pacjentów. W trakcie leczenia duży nacisk kładzie na prawidłową okluzję (relację między dolnymi i górnymi zębami), a także na prawidłowe ułożenie stawu skroniowo-żuchwowego.

Zdjęcia lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska