lek. dent. Julia Łach

stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

lek. dent. Julia Łach stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polski

Informacje ogólne - lek. dent. Julia Łach

Lek. dent. Julia Łach w 2004 roku ukończyła Uczelnię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i uzyskała dyplom oraz prawo do wykonywania zawodu. Jest także absolwentką dwuletnich podyplomowych studiów w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anty-Anging w Warszawie. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół stomatologii ogólnej, chirurgii stomatologicznej oraz medycyny estetycznej.

Stale doskonali swoje umiejętności i zdobywa cenne doświadczenie poprzez uczestnictwo w konferencjach, sympozjach i warsztatach dotyczących szeroko rozumianej tematyki stomatologicznej.

Od 2014 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę stomatologiczną.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. J. Łach

Lek. dent. Julia Łach przeprowadza kompleksowe zabiegi stomatologiczne mające na celu przywrócenie pacjentom pięknego uśmiechu oraz usunięcie wszelkich nieprawidłowości w obrębie jamy ustnej. Wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Zdjęcia lek. dent. Julia Łach

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Julia Łach