dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko

dermatolog, lekarz kosmetolog, lekarz medycyny estetycznej

dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko dermatolog, lekarz kosmetolog, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko

Dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej i kosmetologii. Studia medyczne ukończyła w 1991 roku, a cztery lata później zdobyła pierwszy stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii. W 1999 roku została specjalistą drugiego stopnia w tej samej dziedzinie. Po zdobyciu specjalizacji rozpoczęła studia podyplomowe w zakresie kosmetologii lekarskiej w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a w 2004 roku obroniła rozprawę doktorską dotyczącą "Wybranych enzymów lizosomalnych oraz cząstek adhezyjnych u chorych z niewydolnością żylną leczonych zmikronizowaną frakcją flawonową". Jej promotorem był uznany specjalista z zakresu dermatologii i wenerologii prof. dr hab. Andrzej Kaszuba.

Od 1998 roku doktor Janeczko jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych /ESCAD/. Ponadto należy do Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz sprawuje funkcję vice prezes Sekcji Kosmetologii Lekarskiej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Swoją wiedzą dzieli się ze studentami Europejskiej Szkoły Medycyny Estetycznej Anti-Aging w Warszawie, której jest wykładowcą, a także z innymi specjalistami dermatologii i chirurgii w trakcie szkoleń z zakresu technik zabiegowych dla lekarzy. Ich tematyką są zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz innych preparatów. Publikuje własne teksty naukowe i artykuły dotyczące dermatologii estetycznej oraz zasiada w Radach Naukowych wielu prestiżowych czasopism medycznych, m.in. Ars Medica Aesthetica, Derma News czy Anti Aging Expert. Występuje również w roli eksperta w audycjach radiowych i programach telewizyjnych.

W latach 2006-2008 sprawowała nadzór dermatologiczno-kosmetyczny w Instytucie Kosmetycznym Dr Ireny Eris w Hotelu Spa Krynica Zdrój, a obecnie prowadzi własną Klinikę w Krakowie.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. J. Zaczyńska-Janeczko

Dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko jest doświadczonym specjalistą w zakresie dermatologii i wenerologii. Posiada także ogromne doświadczenie w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej. W swojej codziennej praktyce lekarskiej udziela fachowych porad i konsultacji dotyczących planowanych zabiegów oraz pomaga dobrać najlepsze rozwiązanie, uwzględniając preferencje klientów i czynniki medyczne. Wykonuje szereg zabiegów dermatologii estetycznej, które mają na celu poprawę wyglądu, zlikwidowanie niedoskonałości skórnych i przeciwdziałanie pierwszym oznakom starzenia się skóry. Specjalizuje się w zabiegach z zastosowaniem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Wykonuje także zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej i laserowej.

Zdjęcia dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko