lek. Justyna Jachimowska

kardiolog, lekarz chorób wewnętrznych - Poznań

lek. Justyna Jachimowska kardiolog, lekarz chorób wewnętrznych

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Justyna Jachimowska

Lek. Justyna Jachimowska jest absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. Tytuł specjalisty z zakresu kardiologii uzyskała po odbyciu stażu specjalizacyjnego na Oddziale Kardiologiczno-Internistycznym Szpitala Grunwaldzkiego w Poznaniu, a potem w II Klinice Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Posiada również tytuł specjalisty z dziedziny chorób wewnętrznych. Bogate doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w renomowanych ośrodkach medycznych. Między innymi, obejmowała stanowisko asystenta w Katedrze Anatomii Prawidłowej Akademii Medycznej w Poznaniu. Obecnie zajmuje stanowisko kierownika Pododdziału Intensywnej Opieki Kardiologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Jachimowska

Lek. Justyna Jachimowska zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu krążenia, zaburzeń rytmu serca oraz wad serca. Przeprowadza konsultacje przedzabiegowe z zakresu kardiologii oraz w ramach profilaktyki chorób układu sercowo- naczyniowego. Kwalifikuje również do inwazyjnych zabiegów kardiologicznych.

Zdjęcia lek. Justyna Jachimowska

neoMedica Centrum Medyczne - lek. Justyna Jachimowska

Konsultacje

Konsultacja kardiologiczna 
konsultacja + EKG - 150 zł,
konsultacja + ECHO serca - 200 zł,
konsultacja + EKG + ECHO serca - 210 zł,
120

Diagnostyka i badania

Pakiety badań profilaktycznych
Pakiet kardiologiczny
od 259
Pakiet Kardio Standard - pakiet podstawowych badań kardiologicznych - dla każdego, kto pragnie przebadać swoje serce
od 69
Badania kardiologiczne
Badanie EKG z konsultacją
200
Badanie echo serca z konsultacją
240

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Justyna Jachimowska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska