lek. Justyna Jachimowska

kardiolog, lekarz chorób wewnętrznych

lek. Justyna Jachimowska kardiolog, lekarz chorób wewnętrznych

Informacje ogólne - lek. Justyna Jachimowska

Lek. Justyna Jachimowska jest absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. Tytuł specjalisty z zakresu kardiologii uzyskała po odbyciu stażu specjalizacyjnego na Oddziale Kardiologiczno-Internistycznym Szpitala Grunwaldzkiego w Poznaniu, a potem w II Klinice Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Posiada również tytuł specjalisty z dziedziny chorób wewnętrznych. Bogate doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w renomowanych ośrodkach medycznych. Między innymi, obejmowała stanowisko asystenta w Katedrze Anatomii Prawidłowej Akademii Medycznej w Poznaniu. Obecnie zajmuje stanowisko kierownika Pododdziału Intensywnej Opieki Kardiologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Jachimowska

Lek. Justyna Jachimowska zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu krążenia, zaburzeń rytmu serca oraz wad serca. Przeprowadza konsultacje przedzabiegowe z zakresu kardiologii oraz w ramach profilaktyki chorób układu sercowo- naczyniowego. Kwalifikuje również do inwazyjnych zabiegów kardiologicznych.

Zdjęcia lek. Justyna Jachimowska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Justyna Jachimowska