lek. Kaja Męcińska-Jundziłł

dermatolog, wenerolog - Bydgoszcz

lek. Kaja Męcińska-Jundziłł dermatolog, wenerolog

Nr PWZ: 2547907

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Kaja Męcińska-Jundziłł

Lek. Kaja Męcińska-Jundziłł ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Obecnie pracuje jako młodszy asystent w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Aktualnie doktor Męcińska-Jundziłł jest w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Jest uczestniczką studiów doktoranckich, ponadto regularnie bierze udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. K. Męcińska-Jundziłł

W swojej codziennej praktyce lekarskiej lek. Kaja Męcińska-Jundziłł zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem schorzeń skóry. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu grzybic skóry, błon śluzowych i paznokci. Pomaga osobom cierpiącym na choroby weneryczne. Wykonuje również zabiegi w ramach medycyny estetycznej, w tym procedury z zastosowaniem preparatów na bazie toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz preparatów do mezoterapii. Posiada wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania laseroterapii (zabiegi z użyciem systemu laserowego FOTONA). 

Zdjęcia lek. Kaja Męcińska-Jundziłł

Stadmedica Centrum Medyczne - lek. Kaja Męcińska-Jundziłł

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Kaja Męcińska-Jundziłł

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.