lek. dent. Kamila Borek

ortodonta - Wrocław

lek. dent. Kamila Borek ortodonta

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Kamila Borek

Lek. dent. Kamila Borek jest stomatologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Karierę rozpoczęła 2002 roku, kiedy ukończyła studia i uzyskała dyplom lekarza dentysty. Od tej pory nieustannie poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe. Jak sama przyznaje, na piękny i zdrowy uśmiech jej pacjentów przekłada się nie tylko jej wiedza, ale również pasja do wykonywanego zawodu. Sukcesywnie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach tematycznych. W 2015 roku ukończyła kurs i została certyfikowanym lekarzem techniki Invisalign – amerykańskiej metody leczenia ortodontycznego systemem przezroczystych nakładek.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. K. Borek

Doktor Kamila Borek specjalizuje się w ortodoncji. Przeprowadza leczenie ortodontyczne zarówno dzieci, jak i dorosłych pacjentów. Podejmuje się leczenia wad zgryzu, a także stłoczonych lub zatrzymanych zębów. Korzysta z tradycyjnych aparatów metalowych, jak również z aparatów estetycznych i samoligaturujących. Od niedawna proponuje pacjentom także przezroczyste nakładki Invisalign.

Zdjęcia lek. dent. Kamila Borek

DENTAL cover - lek. dent. Kamila Borek

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Kamila Borek