lek. dent. Karol Babiński

stomatolog - Katowice

lek. dent. Karol Babiński stomatolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Karol Babiński

Lek. dent. Karol Babiński ukończył w 2010 roku Wydział Lekarsko-Dentystyczny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, otrzymując dyplom i tytuł lekarza dentysty. Był członkiem Kół Naukowych działających przy katedrach Ortodoncji i Protetyki. Ponadto aktywnie uczestniczył w badaniach nad estetyką twarzy.

Nieustannie poszerza wiedzę i umiejętności zawodowe, uczestnicząc w kursach specjalistycznych, między innymi z zakresu stosowania licówek i wkładów pełnoceramicznych. Na bieżąco śledzi literaturę fachową oraz doniesienia naukowe z różnych dziedzin stomatologii, jest również współautorem pracy naukowej związanej z tematyką wczesnego wykrywania nowotworów jamy ustnej.

Należy do Endodontycznej Listy Naukowej oraz ROOTS (Międzynarodowej Endodontycznej Listy Dyskusyjnej).

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. K. Babiński

Lek. dent. Karol Babiński zajmuje się profilaktyką i leczeniem schorzeń zębów. Usuwa złogi kamienia nazębnego, osad oraz przebarwienia (skaling i piaskowanie). Specjalizuje się w zakresie stomatologii estetycznej. Wykonuje zabiegi wybielania zębów, koryguje niedoskonałości uzębienia dzięki licówkom. Interesuje się również  endodoncją mikroskopową  i chirurgią stomatologiczną.

Jako profesjonalista dba o swoich pacjentów, również tych najmłodszych. Szczególną uwagę zwraca na komfort oraz bezbolesny przebieg zabiegu.

Zdjęcia lek. dent. Karol Babiński

Artyści Uśmiechu - lek. dent. Karol Babiński

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wypełnianie ubytków - zdjęcia przed i po zabiegu

Odbudowa zęba kompozytem - zdjęcia przed i po zabiegu

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.