lek. dent. Karol Borkowski

chirurg twarzowo-szczękowy - Wrocław

lek. dent. Karol Borkowski chirurg twarzowo-szczękowy

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. stom. Karol Borkowski

Lek. stom. Karol Borkowski jest absolwentem Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu z 2001 roku i specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej.

W roku 2000 roku uczestniczył w miesięcznym programie stażowym w Departament Cranio-Maxillofacial Surgery Guy`s Hospital w Londynie. Staż podyplomowy odbył w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej AM we Wrocławiu. W latach 2004-2011 był asystentem Oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu. 

Jest autorem i współautorem prac naukowych oraz wystąpień zjazdowych z zakresu implantologii, oraz innowacyjnych metod zastosowania stereolitografii w diagnostyce przedzabiegowej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. stom. K. Borkowski

Lek. stom. Karol Borkowski zajmuje się diagnostyką, leczeniem zachowawczym i operacyjnym schorzeń jamy ustnej, części twarzowej czaszki oraz implantologią stomatologiczną. Jego zainteresowania medyczne skupiają się wokół złożonych przypadków implantologicznych i implantologii czaszkowo-twarzowa. W dziedzinie implantoprotetyki ściśle współpracuje z lek.dent. Justyną Płończak-Borkowską, specjalistką protetyki stomatologicznej.

Zdjęcia lek. dent. Karol Borkowski

Krzyckie Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrtoDent

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Karol Borkowski