lek. dent. Karol Dominiak

stomatolog - Warszawa

lek. dent. Karol Dominiak stomatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. dent. Karol Dominiak

Lek. dent. Karol Dominiak jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Nowotworów Głowy i Szyi (COI). Należy do European Association for Cranio-Maxillofacial Surgery oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Jest autorem i współautorem publikacji oraz wystąpień na polskich i międzynarodowych konferencjach stomatologicznych i chirurgicznych. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w kursach krajowych i zagranicznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. Karol Dominiak

Lek. dent. Karol Dominiak w klinice SMYLO przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii. 

Zdjęcia lek. dent. Karol Dominiak

SMYLO - lek. dent. Karol Dominiak

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Karol Dominiak

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska