lek. Karol Mochocki

ortopeda - Warszawa

lek. Karol Mochocki ortopeda

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Karol Mochocki

Lek. Karol Mochocki ukończył w 2010 roku Warszawski Uniwersytet Medyczny. W kręgu jego zainteresowań zawodowych znajduje się ortopedia i traumatologia narządu ruchu – aktualnie jest w trakcie specjalizacji. Doświadczenie zdobywa, pracując w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. K. Mochocki

Lek. Karol Mochocki specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób narządu ruchu. W codziennej pracy przeprowadza drobne zabiegi ortopedyczne, a także zajmuje się ultrasonografią ortopedyczną.

Zdjęcia lek. Karol Mochocki

Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima - lek. Karol Mochocki

Ortopedia

Drobne zabiegi ambulatoryjne w zakresie ortopedii
Nakłucie stawu - aspiracja lub wstrzyknięcie leku (mały staw lub kaletka) 
100 zł - Synocrom 1% 2,0 ml 20 mg HA;
150 zł - Synocrom FORTE 2% 2,0 ml 40 mg HA;
350 zł - Synocrom Forte ONE 2% 4,0 ml 80 mg HA
od 50 do 350 

Diagnostyka i badania

USG ortopedyczne
USG nadgarstka
od 140 do 150 
USG stawu łokciowego
od 140 do 150 
USG stawu barkowego
od 140 do 150 
USG stawu ramiennego
od 140 do 150 
USG stawu kolanowego
od 140 do 150 
USG stawu biodrowego
od 140 do 150 
USG stawu skokowego
od 140 do 150 
USG ścięgna Achillesa
od 140 do 150 
USG stopy
od 140 do 150 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Karol Mochocki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska