lek. dent. Karolina Bodziony-Pawłowska

stomatolog - Wrocław

lek. dent. Karolina Bodziony-Pawłowska stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Karolina Bodziony-Pawłowska

Lek. dent. Karolina Bodziony-Pawłowska jest absolwentką Akademii Medycznej. Studia ukończyła z najlepszą oceną na roku. Prawa do wykonywania zawodu uzyskała w 2005 roku. Doktor Bodziony-Pawłowska uczestniczyła w zagranicznym stażu w Irlandii. Sukcesywnie poszerza swoją wiedzę i zdobywa kolejne umiejętności poprzez udział w kursach i szkoleniach stomatologicznych.

Prywatnie doktor Bodziony-Pawłowska interesuje się sportem. Jeździ na rowerze, biega, a także trenuje CrossFit.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. Karolina Bodziony-Pawłowska

Lek. dent. Karolina Bodziony-Pawłowska proponuje swoim pacjentom kompleksowe leczenie stomatologiczne. Do jej oferty należą zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Ponadto zajmuje się przeprowadzaniem leczenia kanałowego. Świadczy usługi z zakresu protetyki stomatologicznej. Doktor Bodziony-Pawłowska oferuje pacjentom zabiegi chirurgii stomatologicznej. W swojej pracy zajmuje się, między innymi, estetyczną odbudową zębów metodami pośrednimi i bezpośrednimi. 

Zdjęcia lek. dent. Karolina Bodziony-Pawłowska

Platinum Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej - lek. dent. Karolina Bodziony-Pawłowska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Karolina Bodziony-Pawłowska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska