lek. Karolina Karman

lekarz chorób wewnętrznych, pulmonolog - Kórnik

lek. Karolina Karman lekarz chorób wewnętrznych, pulmonolog Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Karolina Karman

Lek. Karolina Karman ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pierwsze kroki w zawodzie lekarza stawiała w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej 3, gdzie realizowała szkolenie specjalizacyjne z chorób wewnętrznych. Posiada również tytuł specjalisty chorób płuc, który zdobyła w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu. Od momentu ukończenia studiów praktykuje jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej.

Doktor Karman należy do Towarzystwa Internistów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc i Polskiej Grupy European Respiratory Society (ERS). Regularnie bierze udział w organizowanych w kraju i za granicą zjazdach i konferencjach naukowych z dziedziny chorób wewnętrznych i chorób płuc.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. K. Karman

Lek. Karolina Karman posiada duże doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób wewnętrznych, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń układu oddechowego.

Centrum Medyczne MedHeart

Konsultacje

Konsultacja internistyczna
100
Konsultacja pulmonologiczna
140

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Karolina Karman