lek. Karolina Małek-Stelmachowska

chirurg plastyczny, lekarz medycyny estetycznej - Kraków

lek. Karolina Małek-Stelmachowska chirurg plastyczny, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Karolina Małek-Stelmachowska

Lek. Karolina Małek-Stelmachowska jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z wyróżnieniem w 2008 roku. Specjalizację z chirurgii plastycznej uzyskała w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Małopolskiego Centrum Oparzeniowo-Plastycznego, Replantacji Kończyn z Ośrodkiem Terapii Hiperbarycznej w Krakowie Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera. Od 2010 roku pełni w placówce funkcję starszego asystenta.

Angażuje się w pracę naukową jako wykładowca oraz autor szeregu publikacji naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. K. Małek-Stelmachowska

Lek. Karolina Małek-Stelmachowska wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Usuwanie zmarszczek za pomocą toksyną botulinową, mezoterapia igłowa, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym oraz modelowanie i powiększanie ust to jej ulubione zabiegi estetyczne. Doktor wykonuje również zabiegi korekty powiek górnych i dolnych, korekty małżowin usznych, korekty odstających uszu dodatkowo usuwa chirurgicznie i laserowo zmiany skórne.

Zdjęcia lek. Karolina Małek-Stelmachowska

SCM Estetic

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Karolina Małek-Stelmachowska