lek. Karolina Malinowska-Łukaszewska

dermatolog, wenerolog - Łódź

lek. Karolina Malinowska-Łukaszewska dermatolog, wenerolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Karolina Malinowska-Łukaszewska

Lek. Karolina Malinowska-Łukaszewska ukończyła studia na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada tytuł specjalisty z zakresu dermatologii i wenerologii. Nie ustaje w podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych, czego dowodem jest uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach oraz sympozjach. Udziela się aktywnie także na polu naukowym. Jest współautorką licznych prac publikowanych w renomowanych czasopismach o zasięgu międzynarodowym. 

Doktor Malinowska-Łukaszewska należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. K. Malinowska-Łukaszewska

Lek. Karolina Malinowska-Łukaszewska zajmuje się leczeniem chorób skóry, wykonuje również zabiegi z zakresu dermatochirurgii. 

Zdjęcia lek. Karolina Malinowska-Łukaszewska

CODE Centrum Medyczne - lek. Karolina Malinowska-Łukaszewska

Konsultacje

Konsultacja dermatologiczna
120 Rozwiń szczegóły
Konsultacja dermatologiczna dziecięca
120 Rozwiń szczegóły

Dermatologia

Elektrokoagulacja dermatologiczna
od 150 Rozwiń szczegóły

Leczenie łysienia

Mezoterapia owłosionej skóry głowy koktajlami regeneracyjnymi
od 250 Rozwiń szczegóły

Diagnostyka i badania

Diagnostyka zmian skórnych
Badanie dermatoskopowe skóry z konsultacją 
PAKIET: Badanie DERMATOSKOPOWE skóry z konsultacją dermatologiczną
120 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Karolina Malinowska-Łukaszewska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska