lek. dent. Katarzyna Gołkiewicz

ortodonta, protetyk stomatologiczny

lek. dent. Katarzyna Gołkiewicz ortodonta, protetyk stomatologiczny

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - lek. dent. Katarzyna Gołkiewicz

Lek. dent. Katarzyna Gołkiewicz jest absolwentką Instytutu Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej (zdobyta w 1990 roku w WZiOS U.W. w Lublinie) oraz dyplom specjalisty II stopnia w zakresie protetyki stomatologicznej, uzyskany po złożeniu w 1993 roku egzaminu w CMKP w Warszawie. Doktor Gołkiewicz przykłada ogromną wagę do ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Ukończyła wiele kursów w zakresie periodontologii, implantologii, ortodoncji oraz laseroterapii. Obecnie skupia się na doskonaleniu swoich umiejętności w dziedzinie endodoncji mikroskopowej oraz nowoczesnej ortodoncji.

Dzięki ciągłemu pogłębianiu wiedzy systematycznie unowocześnia ofertę zabiegową swojego gabinetu. W 2010 roku wzięła udział w wykładzie „Implanty: Idea-Sztuka-Praktyka” w Jachrance, prowadzonym przez światowej sławy specjalistę w dziedzinie protetyki, prof. Pascala Magne. Również w 2010 roku wybrała się do Warszawy na wykład kolejnego uznanego ortodonty, dr Tiziano Baccetti z Uniwersytetu we Florencji. W 2012 roku uczestniczyła w kursie „Zaburzenia pionowe” prowadzonym przez prof. Nazan Kucukkeles, wybitną specjalistkę stomatologii z Istambułu. Podczas szkolenia poznała nowatorskie rozwiązania terapeutyczne wad pionowych zaliczanych do najtrudniejszych zaburzeń zgryzu, a następnie wdrożyła je w kierowanej przez siebie praktyce. W tym samym roku wzięła udział w kursie „Okluzja w Stomatologii Estetycznej”, dotyczącym leczenia estetycznego i protetycznego, a także w szkoleniu prof. Gerlada Samsona, prof. ortodoncji Centrum Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu w Teksasie. Szkolenie obejmowało tematykę leczenia wad klasy II. Jest członkiem Lubelskiej Izby Lekarskiej w Lublinie.

Prywatnie interesuje się dobrą muzyką i czytaniem książek, prócz tego lubi jazdę na nartach i pływanie.

Osiągnięcia lekarza

Do największych osiągnięć lek. dent. Katarzyny Gołkiewicz należy ogromna wiedza z zakresu stomatologii, zdobywana w czasie kursów doskonalących oraz zjazdów i konferencji naukowych w Polsce i za granicą. Wśród kursów, w jakich uczestniczyła, można wymienić kurs zastosowania aparatu lingwalnego Incognito, który przeszła w 2007 roku w Szwecji. Dzięki temu jej uzyskał autoryzację na używanie systemu Incognito. Następnie uczestniczyła w “International Incognito Users Meeting” – międzynarodowy kurs, który miał miejsce w 2009 roku w Londynie. W jego trakcie prof. Hans Pancherz przedstawił zmodyfikowany aparat Herbsta, pozwalający na bardziej efektywne leczenie wad zgryzu. Natomiast w 2010 roku wzięła udział w Światowym Sympozjum Implantologicznym ITI, które miało miejsce w Genewie.

W 2011 roku lek. dent. Gołkiewicz uczestniczyła w kongresie Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS). W tym samym roku wzięła udział również w Festiwalu Stomatologii Praktycznej Dentopolis 2011, na którym poznała techniki odbudowy zębów po leczeniu endodontycznym, oraz w Sympozjum Siła Dialogu, które miało miejsce w Krakowie. W 2012 roku wzięła udział w “Master Course in Regenerative and Esthetic Periodontal Therapy with Live Surgeries and Hands-on Workshops”, kursie, który odbył się w Bernie (Szwajcaria). Tematem kursu było pokrywanie pojedynczych i mnogich recesji dziąsła naturalnych zębów, a wykłady prowadzili uznani specjaliści periodontologii, m.in. prof. Anton Sculean oraz dr Sofia Aroca.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. K. Gołkiewicz

Lek. dent. Katarzyna Gołkiewicz specjalizuje się w stomatologii ogólnej i protetyce, ale zakres wykonywanych przez nią zabiegów jest dużo bardziej obszerny. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym pacjentów przy użyciu nowoczesnych aparatów lingwalnych, a także przeprowadza wszczepianie implantów marki Nobel Biocare oraz Straumann. Prócz tego odbudowuje uzębienie leczących się u niej osób przy pomocy uzupełnień protetycznych (stałych i ruchomych). Oferuje im zarówno korony, jak i licówki kompozytowe oraz pełnoceramiczne. Leczy choroby przyzębia i paradontozę, zajmuje się także profesjonalnym oczyszczaniem i wybielaniem zębów. W czasie zabiegów stosuje nowoczesne materiały renomowanych producentów i urządzenia medyczne typu System Vector i lasery.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Katarzyna Gołkiewicz