dr n. med. Katarzyna Jalinik

ginekolog, ginekolog-położnik - Warszawa

dr n. med. Katarzyna Jalinik ginekolog, ginekolog-położnik

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Katarzyna Jalinik

Dr n. med. Katarzyna Jalinik jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Uzyskała tytuł doktora nauk medycznych za pracę na temat zastosowania chemioterapii w leczeniu raka jajnika. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z onkologii ginekologicznej. Obejmuje stanowisko starszego asystenta w Klinice Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii w Warszawie.

Doktor Jalinik jest współautorem wielu publikacji dotyczących położnictwa oraz ginekologii. To również aktywny uczestnik kursów, warsztatów i szkoleń z dziedziny ginekologii onkologicznej oraz zastosowania ultrasonografii w położnictwie i ginekologii, organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą. Między innymi, odbyła szkolenie w The Harris Birthright Research Centre for Fetal Medicine, King`s College Hospital w Londynie.

Dr n. med. Katarzyna Jalinik jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Posiada szereg certyfikatów potwierdzających jej uprawnienia do wykonywania badań USG (w tym certyfikat The Fetal Medicine Foundation) oraz badań kolposkopowych szyjki macicy.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. K. Jalinik

Dr n. med. Katarzyna Jalinik to lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W swojej codziennej pracy zajmuje się diagnostyką prenatalną oraz ultrasonograficzną. Prowadzi ciąże fizjologiczne i z powikłaniami. Przeprowadza zabiegi umieszczenia pessarów (pessaroterapia). Opiekuje się kobietami cierpiącymi z powodu różnego rodzaju nowotworów dróg rodnych. Pomaga pacjentkom z problemem m.in. mięśniaków macicy.

Zdjęcia dr n. med. Katarzyna Jalinik

SonoFem Centrum Medyczne - dr n. med. Katarzyna Jalinik

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Katarzyna Jalinik

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska