lek. dent. Katarzyna Klimecka

stomatolog - Kraków

lek. dent. Katarzyna Klimecka stomatolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. dent. Katarzyna Klimecka

Lek. dent. Katarzyna Klimecka pracuje w zawodzie od 2008 roku, kiedy to ukończyła studia i uzyskała tytuł lekarza dentysty. Śledzi na bieżąco światowe trendy w stomatologii. Regularnie bierze też udział w szkoleniach i kursach doskonalących umiejętności zawodowe. Pacjenci cenią jej pogodę i optymizm, jej gabinet opuszczają zadowoleni i wyraźnie zrelaksowani. Jej miły uśmiech i empatyczne podejście powodują, że Pacjenci z przyjemnością wracają na kolejne wizyty.

Prywatnie jest zapaloną miłośniczką podróżowania i gór.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. K. Klimecka

Lek. dent. Katarzyna Klimecka zajmuje się stomatologią zachowawczą i estetyczną odbudową zębów. Jej pracę cechuje wielka precyzja i artystyczny kunszt, szczególnie ważne dla piękna uśmiechu. Dr Klimecka zajmuję się ponadto terapią zaburzeń zwarcia i stawu skroniowo-żuchwowego.

Zdjęcia lek. dent. Katarzyna Klimecka

ipokrzyku.pl CENTRUM STOMATOLOGII I LECZENIA BRUKSIZMU - lek. dent. Katarzyna Klimecka

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Katarzyna Klimecka

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska