lek. Katarzyna Mudel

lekarz medycyny estetycznej

lek. Katarzyna Mudel lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne – lek. Katarzyna Mudel

Lek. Katarzyna Mudel jest specjalistą w zakresie medycyny rodzinnej oraz lekarzem medycyny estetycznej. Uczelnię medyczną ukończyła w 1993 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Kolejnym krokiem w jej karierze zawodowej było przystąpienie w 1998 roku do egzaminu specjalizacyjnego i uzyskanie tytułu specjalisty w zakresie medycyny rodzinnej.

Doktor Mudel to ambitny lekarz, który stale poszerza swoje kompetencje zawodowe – medycyna jest jej pasją. Sukcesywnie przechodzi kolejne szkolenia i kursy doskonalące, zdobywając nowe uprawnienia i certyfikaty. Posiada dyplomy potwierdzające jej umiejętności, między innymi, w zakresie zaawansowanych technik podawania preparatów wypełniających i toksyny botulinowej. Uczestniczyła również w szkoleniach związanych z kwalifikowaniem pacjentów do odpowiednich zabiegów estetycznych. Posiada duże doświadczenie z zakresu leczenia żylnych chorób zakrzepowo-zatorowych.

Ciągła chęć zgłębiania wiedzy umożliwiła jej dołączenie do grona członków prestiżowego stowarzyszenia naukowego – doktor Mudel należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jest regularną uczestniczką sympozjów i konferencji naukowych, podczas których wymienia się doświadczeniem ze specjalistami z innych placówek w kraju i za granicą. Bierze aktywny udział w zjazdach naukowych, w tym jako wykładowca na Międzynarodowych Kongresach Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz konferencjach „Lasery i Inne Źródła Energii w Medycynie Estetycznej”.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. K. Mudel

Lek. Katarzyna Mudel to specjalista medycyny rodzinnej oraz medycyny estetycznej. Zajmuje się laseroterapią trądziku, rozstępów i blizn z zastosowaniem systemu Mosaic CO2. Przeprowadza również zaawansowane zabiegi mające na celu rewitalizację skóry oraz jej wypełnienie i poprawę napięcia. Wykorzystuje przy nich techniki mezoterapii iniekcyjnej. Odwiedzającym jej gabinet pacjentom oferuje, między innymi, mikrodermabrazję laserową, odmładzanie frakcyjne oraz dermabrazję laserową.

W zakres świadczonych przez nią usług medycznych wchodzą także zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (Regeneris). Specjalistka wykorzystuje peelingi medyczne w celu poprawy stanu skóry pacjentów z niedoskonałościami typu trądzik, przebarwienia i nierówny koloryt. Pomaga pielęgnować każdy rodzaj skóry, począwszy od suchej i wrażliwej przez tłustą, a skończywszy na dojrzałej.

Jej gabinet odwiedzają osoby borykające się z nadmierną potliwością – w ich przypadku przeprowadza zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej (Botox). Zajmuje się usuwaniem nadmiernego nagromadzenia zbędnej tkanki tłuszczowej i niwelowaniem wiotkości skóry. Leczy również choroby zatorowo-zakrzepowe.

Zdjęcia lek. Katarzyna Mudel

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Blizny pooperacyjne - usuwanie laserem - zdjęcia przed i po zabiegu

Blizny potrądzikowe na policzkach - usuwanie laserem - zdjęcia przed i po zabiegu

Lifting laserowy, usuwanie zwiotczenia skóry - zdjęcia przed i po zabiegu

Trądzik różowaty – leczenie laserem - zdjęcia przed i po zabiegu

Laserowe usuwanie rozstępów - zdjęcia przed i po zabiegu

Ulthera - lifting twarzy i ciała - zdjęcia przed i po zabiegu

Laserowe usuwanie zmarszczek - zdjęcia przed i po zabiegu

Laserowe usuwanie popękanych naczynek - zdjęcia przed i po zabiegu

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - zdjęcia przed i po zabiegu

Thermolifting - odmładzanie twarzy - zdjęcia przed i po zabiegu

Certyfikaty lek. Katarzyna Mudel