lek. Katarzyna Ostrowska-Clark

chirurg ogólny, chirurg plastyczny - Szczecin

lek. Katarzyna Ostrowska-Clark chirurg ogólny, chirurg plastyczny

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Katarzyna Ostrowska-Clark

Lek. Katarzyna Ostrowska-Clark jest założycielką i właścicielką kliniki MEDIMEL. Jest również głównym chirurgiem wykonującym większość zabiegów w tej placówce. Posiada ponad 14. letnie doświadczenie w chirurgii estetycznej. Specjalizuje się w operacyjnym leczeniu ginekomastii, operacjach piersi i powiek oraz liposukcji. Pani doktor ukończyła Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na wydziale lekarskim, a następnie po złożeniu państwowego egzaminu specjalizacyjnego otrzymała tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Kształciła się w Polsce i za granicami naszego kraju. Przez 6 lat była pracownikiem II Kliniki Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, aktualnie jest starszym asystentem na Oddziale Chirurgii Ogólnej 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie. Odbyła staż podyplomowy w brytyjskim szpitalu Southmead Hospital Bristol i roczny kontrakt jako chirurg ogólny w Causeway Hospital Coleraine. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich i The European Academy of Facial Plastic Surgery.

Pani doktor Ostrowska-Clark kreuje w swojej klinice wyjątkową atmosferę, gdyż dla niej jest to ważny element procesu terapeutycznego. Uważa, że jeśli między pacjentem a lekarzem dochodzi do nawiązania relacji opartej na zaufaniu, to proces powrotu do zdrowia po operacji jest szybszy, a pacjent znacznie chętniej przestrzega zaleceń pooperacyjnych. Pacjenci mają świadomość, że mogą na nią liczyć podczas całego procesu leczenia, a także po jego zakończeniu.

Jest osobą bardzo ciepłą i otwartą. Jej klinika przypomina prawdziwy dom – jest nie tylko urządzona ze smakiem, ale również posiada ogród, gdzie pacjenci mogą się zrelaksować przed i po zabiegu. Prywatnie jest mamą trójki wspaniałych dzieci, wielbicielką malarstwa i pasjonatką hodowcą wyżłów Weimarskich krótkowłosych. Spacery z psami są dla niej formą relaksu i źródłem energii do pracy.

Czytaj więcej 

Osiągnięcia lekarza

Medycyna estetyczna to szczególna dziedzina medycyny, w której obecny postęp techniczny jest motorem szybkich zmian zarówno na polu pojawiania się nowych preparatów jak i stosowanych technik operacyjnych. Mając to na uwadze pani doktor Katarzyna Ostrowska-Clark nieustannie podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w wydarzeniach medycznych w Polsce i za granicą. Dzięki kursom i szkoleniom stale podnosi jakość przeprowadzanych zabiegów i poszerza swoją ofertę o najnowsze osiągnięcia chirurgii plastycznej.

Pani doktor Katarzyna Ostrowska-Clark regularnie bierze udział w prestiżowych szkoleniach i konferencjach organizowanych m.in. przez Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii Estetycznej Chirurgii Plastycznej (ISAPS) i The European Academy of Facial Plastic Surgery (CAFTAS Meetings). Wiele uwagi poświęca doskonaleniu się w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Uczestniczyła w szkoleniach Master Class in Breast Surgery, New Trends in Breast and Body Contouring, czy International Symposium for Plastic Surgeons Secondary Optimising Aesthetic Surgery. Zajmuje się nie tylko upiększaniem ciała, ale także pomaga odzyskać symetryczny kształt piersi po zabiegach operacyjnych gruczołu piersiowego. Uczestniczyła w kursie naukowo-szkoleniowym z chirurgii onkoplastycznej: Chirurgia radiofalowa, chirurgia piersi, przeszczepianie tłuszczu z wykorzystaniem komórek macierzystych, warsztatach Konsylium – Leczenie Bólu Nowotworowego i konferencji Plastic and Reconstructive Surgery of the Breast.

Szkolenia z zakresu medycyny estetycznej pomagają bardziej holistycznie podchodzić do poprawy wyglądu pacjentów. Pani doktor brała udział w kursach poświęconych technikom iniekcji nici wchłanialnych PDO First Lift, wykorzystania preparatu Juvaderm w zabiegach upiększających i warsztatach organizowanych przez firmę Allergan poświęconych technikom odmładzania twarzy.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. K. Ostrowska-Clark

Pani doktor Katarzyna Ostrowska-Clark przeprowadza wiele zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Wykonuje również niektóre zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i flebologii. W wykonywaniu zabiegów chirurgicznych posiada kilkunastoletnie doświadczenie.

Zabiegiem, który cieszy się największą popularnością jest korekcja powiek. Pani doktor nie tylko ma ogromne, kilkunastoletnie doświadczenie w jego wykonywaniu, ale i wiedzę dotyczącą jego modyfikacji. Korekcję powiek (blepharoplastykę) w zależności od potrzeby łączy z zabiegami wykonywanymi na kącikach oczu (kantopeksia, kantoplastyka) oraz usuwaniem znamion i tłuszczaków w skórze. Zabiegi te zapewniają pacjentom odmłodzenie wyglądu, uzyskanie spokojnego zrelaksowanego wyrazu twarzy i wyeksponowanie oczu.

Pani doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistką w przeprowadzaniu operacyjnego leczenia ginekomastii. Dzięki swojej wiedzy usprawniła zabieg tak, aby ingerencja chirurgiczna była jak najmniej widoczna. Usunięcie męskich gruczołów piersiowych wykonywane jest metodą połączenia liposukcji i operacji z użyciem skalpela.

W zakres operacji wykonywanych przez panią doktor wchodzi plastyka piersi i powiększanie piersi za pomocą implantów. Na zabiegi zgłaszają się też pacjentki chcące zmniejszyć otoczki i brodawki sutkowe, chcące poprawić wygląd wyciągniętych brodawek, cierpiące z powodu asymetrii lub deformacji piersi. Zabiegi przeprowadza się głównie ze względów estetycznych. Część pacjentek decyduje się na symetryzację piersi po zabiegach operacyjnych gruczołów piersiowych i usunięciu guzów piersi. Dobór implantów wspomagany jest systemem komputerowym Matrix – BioDynamic, dzięki któremu łatwo dobrać model i rozmiar implantu do rozmiarów klatki piersiowej pacjentki.

W zabiegach medycyny estetycznej pani doktor wykorzystuje kwas hialuronowy (Juvaderm) i przeszczepianie tłuszczu własnego do wypełniania tkanek w okolicach objętych ubytkiem objętości. Zmarszczki i bruzdy twarzy korygowane są za pomocą toksyny botulinowej i wypełniaczy.

Efekty pracy lekarza - zdjęcia przed i po zabiegu

Zadowolenie pacjentów jest dla nas najważniejsze. Pragniemy, by każdy pacjent miał pełen obraz lekarza, któremu powierza swoje zdrowie. Poniżej prezentowane są zdjęcia przed i po zabiegach, które przeprowadzał lek. Katarzyna Ostrowska - Clark. Zobacz wszystkie zdjęcia przed i po zabiegach (15)

Zdjęcia lek. Katarzyna Ostrowska-Clark

Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna - lek. Katarzyna Ostrowska-Clark

Konsultacje

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 
Inne nazwy:

konsultacja z chirurgiem plastycznym, konsultacja chirurga plastycznego, chirurg plastyczny wizyta prywatna

200
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej z wykorzystaniem Matrix - BioDynamic 
Inne nazwy:

konsultacja chirurga plastycznego dotycząca doboru implantów piersiowych w systemie MATRIX- BioDynamic, indywidualne dobieranie wielkości implantu systemem MATRIX- BioDynamic, konsultacja wielkości powiększanych piersi MATRIX- BioDynamic, komputerowy dobór implantów piersiowych MATRIX- BioDynamic

200
Konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej 
Inne nazwy:

konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

150

Chirurgia plastyczna

Operacje plastyczne powiek 
Inne nazwy:

operacja powiek, plastyka powiek, korekta powiek, blefaroplastyka, operacyjna poprawa wyglądu powiek, chirurgia plastyczna powiek

Plastyka chirurgiczna powiek górnych 
Inne nazwy:

operacja plastyczna powiek górnych, blepharoplastyka, operacyjna poprawa wyglądu powiek górnych, chirurgiczna plastyka powiek górnych, lifting chirurgiczny powiek górnych, lifting operacyjny powiek górnych

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 5 000
Plastyka chirurgiczna powiek dolnych 
Inne nazwy:

operacja plastyczna dolnych powiek, operacyjna poprawa wyglądu powiek dolnych, chirurgiczna plastyka powiek dolnych, lifting chirurgiczny powiek dolnych, lifting operacyjny powiek dolnych

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 6 000
Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych 
Inne nazwy:

operacja plastyczna powiek dolnych i górnych, operacyjna poprawa powiek dolnych i górnych

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Opis zabiegu »
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 10 000
Plastyka chirurgiczna powiek górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych 
Inne nazwy:

plastyka powiek górnych z przepukliną tłuszczu zagałkowego, lifting operacyjny powiek górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
4 000
Plastyka chirurgiczna powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych 
Inne nazwy:

plastyka powiek dolnych z przepukliną tłuszczu zagałkowego, lifting operacyjny powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
5 200
Operacje plastyczne uszu 
Inne nazwy:

chirurgia plastyczna uszu, operacja uszu, plastyka uszu, otoplastyka, operacyjna poprawa wyglądu uszu, korekcja uszu, operacje plastyczne odstających uszu, korekta uszu

Korekcja odstających uszu 
Inne nazwy:

operacja odstających uszu, plastyka odstających uszu, korekta odstających uszu, odstające uszy zabieg operacyjny

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Opis zabiegu »
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 5 000
Operacje plastyczne ust 
Inne nazwy:

chirurgiczne modelowanie ust, operacyjna korekcja ust, korekcja ust, chirurgia plastyczna ust

Operacje plastyczne piersi 
Inne nazwy:

chirurgia plastyczna piersi, operacje chirurgii estetycznej na piersiach, biust operacja plastyczna, chirurgia rekonstrukcyjna piersi, operacje plastyczne na biuście, plastyka piersi

Powiększanie piersi 
Inne nazwy:

powiększanie biustu, operacje powiększenia biustu, zabieg powiększania piersi, powiększenie piersi

Opis zabiegu »
Powiększanie piersi implantami anatomicznymi 
Inne nazwy:

implant biustu anatomiczny, augmentacja piersi implantem anatomicznym, powiększanie biustu implantami anatomicznymi, implant piersi anatomiczny powiększanie, biust powiększenie implanty anatomiczne, implant piersi anatomiczny operacja powiększanie

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Opis zabiegu »
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 16 000 do 18 000 
Powiększanie piersi implantami okrągłymi 
Inne nazwy:

implant biustu okrągły powiększanie, augmentacja piersi implantem okrągłym, powiększanie biustu implantami okrągłymi, implant piersi okrągły operacja, biust powiększenie implanty okrągłe, implant piersi okrągły operacja powiększanie

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Opis zabiegu »
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 16 000 do 18 000 
Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową 
Inne nazwy:

lipomodeling piersi, lipo-augmentacja biustu, reimplantacja autogennej tkanki tłuszczowej, powiększanie biustu za pomocą przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej, biust powiększanie tłuszczem, BEAULI - powiększenie piersi autogenną tkanką tłuszczową, powiększenie piersi metodą CAL (Cell Assisted Lipotransfer)

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
15 000
Podniesienie piersi 
Inne nazwy:

uniesienie piersi, zabieg mastopeksji, lifting piersi, korekcja kształtu biustu, korekcja piersi obwisłych, podniesienie opadających piersi, uniesienie piersi, klasyczna mastopeksja, lifting biustu, podniesienie opadającego biustu, podniesienie i lifting piersi, poprawa wyglądu piersi przez ich podniesienie

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 12 000
Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami 
Inne nazwy:

uniesienie piersi z powiększeniem implantami, mastopeksja + powiększenie implantami, lifting piersi oraz powiększanie implantami, korekcja kształtu opadającego biustu wraz z powiększaniem implantami, korekcjach piersi obwisłych wraz z implantami, podniesienie opadających piersi, uniesienie biustu oraz powiększanie implantami

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 17 000
Podniesienie piersi z pomniejszeniem 
Inne nazwy:

podniesienie piersi z redukcją gruczołu, mastopeksja z redukcją gruczołu, zabieg podniesienia i jednoczesnego zmniejszenia piersi, podniesienie biustu wraz z jego pomniejszeniem, podniesienie biustu z redukcją

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 18 000
Zmniejszenie piersi 
Inne nazwy:

mammoplastyka, redukcja piersi, pomniejszenie piersi, operacja zmniejszenia biustu, zmniejszenie biustu, operacja zmniejszenia wielkości piersi, biust zabieg zmniejszenia

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 13 000 do 17 000 
Modelowanie twarzy i ciała własnym tłuszczem 
Inne nazwy:

operacje plastyczne z użyciem własnego tłuszczu, poprawianie wyglądu twarzy przez przeszczep tłuszczu, lipofilling, mikroprzeszczepy tłuszczu na twarz, modelowanieciała za pomocą przeszczepu własnych komórek tłuszczowych, korekcja rysów twarzy poprzez przeszczep własnego tłuszczu, Adivive - lipotransfer, mikrolipoiniekcja

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem 
Inne nazwy:

poprawa wyglądu twarzy przez przeszczep tłuszczu , lipofilling cała twarz, mikroprzeszczepy tłuszczu na całą twarz, modelowanie całej twarzy za pomocą przeszczepu własnych komórek tłuszczowych, korekcja rysów całej twarzy poprzez przeszczep własnego tłuszczu

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 6 500
Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem 
Inne nazwy:

likwidacja fałd na twarzy własnym tłuszczem, likwidacja bruzd na twarzy własnym tłuszczem

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 6 500
Wypełnianie blizn na twarzy własnym tłuszczem 
Inne nazwy:

likwidacja blizn na twarzy własnym tłuszczem, korekcja blizn na twarzy własnym tłuszczem

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 6 500
Modelowanie czoła własnym tłuszczem 
Inne nazwy:

reimplantacja tłuszczu w okolice czoła, lipofilling czoła, korekcja czoła przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej, poprawianie wyglądu czoła własnym tłuszczem

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 6 500
Likwidacja cieni pod oczami własnym tłuszczem 
Inne nazwy:

podkrążone oczy usuwanie własnym tłuszczem, likwidacja podkrążonych oczu własnym tluszczem, lipofilling cieni pod oczami, wypełnianie cieni pod oczami przeszczepem własnego tłuszczu, dolina łez modelowanie własnym tłuszczem, likwidacja bruzd pod oczami własnym tłuszczem, cienie pod oczami, usuwanie cieni pod oczami własnym tłuszczem, usuwanie cieni pod oczami

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 6 500
Modelowanie okolic jarzmowych własnym tłuszczem 
Inne nazwy:

reimplantacja tłuszczu w okolice jarzmowe, lipofilling okolic jarzmowych, modelowanie okolic jarzmowych własnym tłuszczem, poprawianie wyglądu okolic jarzmowych własną tkanką tłuszczową

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 6 500
Modelowanie skroni własnym tłuszczem 
Inne nazwy:

reimplantacja tłuszczu w skronie, lipofilling okolic skroni, modelowanie skroni własnym tłuszczem, korekcja skroni przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej, poprawianie wyglądu skroni własnym tłuszczem

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 6 500
Modelowanie policzków własnym tłuszczem 
Inne nazwy:

reimplantacja tłuszczu w policzki, lipofilling policzków, wypełnienie policzków własnym tłuszczem, korekcja policzków przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej, poprawianie wyglądu policzków własnym tłuszczem, wypełnienie policzków tłuszczem własnym, augmentacja policzków wł tkanką tłuszczową,

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 6 500
Modelowanie ust własnym tłuszczem 
Inne nazwy:

powiększanie ust z przeszczepem własnego tłuszczu, chirurgiczne modelowanie ust z przeszczepem własnego tłuszczu, operacja plastyczna ust z przeszczepem tłuszczu,

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 5 500
Modelowanie bruzd nosowo-wargowych własnym tłuszczem 
Inne nazwy:

reimplantacja tłuszczu w bruzdy nosowo-wargowe, lipofilling bruzd nosowo-wargowych, usuwanie bruzd nosowo-wargowych własnym tłuszczem, poprawianie wyglądu bruzd nosowo-wargowych własną tkanką tłuszczową, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych swoim tłuszczem, augmentacja bruzdy nosowo-wargowe tkanka tłuszczowa własna, lipofilling zmarszczek nosowo-wargowych,

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 6 500
Modelowanie linii żuchwy własnym tłuszczem 
Inne nazwy:

zaokrąglenie szczęki własnym tłuszczem, reimplantacja tłuszczu w linię żuchwy, likwidacja chomików własnym tłuszczem, korekcja linii żuchwy przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej, poprawianie wyglądu linii żuchwy własnym tłuszczem

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 6 500
Modelowanie brody własnym tłuszczem 
Inne nazwy:

reimplantacja tłuszczu w okolice brody, lipofilling brody, korekcja brody przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej, poprawianie wyglądu brody własnym tłuszczem

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 6 500
Modelowanie pośladków własnym tłuszczem 
Inne nazwy:

powiększanie pośladków z przeszczepem własnego tłuszczu, poprawianie wyglądu pośladków poprzez przeszczep własnego tłuszczu, wypełnianie pośladków własnym tłuszczem, operacja plastyczna pośladków z użyciem własnego tłuszczu, powiększenie pupy tłuszczem własnym, wypełnienie pośladków swoim tłuszczem, augmentacja posladki tkanka tłuszczowa własna, lipofilling pośladków,

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 000
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Chirurgiczne modelowanie sylwetki 
Inne nazwy:

modelowanie sylwetki zabiegami chirurgii plastycznej

Plastyka ciała (body lifting) 
Inne nazwy:

plastyka chirurgiczna ciała, lifting chirurgiczny ciała

Plastyka ramion 
Inne nazwy:

lifting chirurgiczny ramion, plastyka obwisłych powłok ramion

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 11 000
Plastyka brzucha 
Inne nazwy:

abdominoplastyka, plastyka powłok brzucha, lifting chirurgiczny brzucha, tummy tuck,

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 10 000 do 16 000 
Plastyka brzucha dolna 
Inne nazwy:

miniabdominoplastyka, abdominoplastyka dolna

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Plastyka ud 
Inne nazwy:

lifting chirurgiczny ud

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 11 000
Liposukcja - odsysanie tłuszczu
Liposukcja wibracyjna PAL
Liposukcja wibracyjna - podbródek 
Inne nazwy:

Liposukcja podbródka

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - podbródek i chomiki 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - boczne powierzchnie twarzy 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - kark 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - ramiona 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - plecy 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - okolice pachowe 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - klatka piersiowa 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - brzuch 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - talia 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - brzuch i talia 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - okolice biodrowe 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - pośladki 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - wgórek łonowy 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - uda zewnętrzne 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - uda wewnętrzne 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - uda zewnętrzne i wewnętrzne 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - kolana 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - łydki 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - kostki 
Inne nazwy:

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Liposukcja wibracyjna - ginekomastia 
Inne nazwy:

leczenie ginekomastii liposukcją wibracyjną

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 8 800
Leczenie ginekomastii 
Inne nazwy:

zabiegi ginekomastii, ginekomastia, operacyjne leczenie ginekomastii, chirurgiczne leczenie ginekomastii

Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowej 
Inne nazwy:

ginekomastia prawdziwa, leczenie ginekomastii gruczołowej, operacyjne leczenie ginekomastii gruczołowej

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 7 000
Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej 
Inne nazwy:

pseudoginekomastia, ginekomastia rzekoma, leczenie ginekomastii tłuszczowej, leczenie operacyjne ginekomastii tłuszczowej

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 7 000
Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej 
Inne nazwy:

ginekomastia mieszana, leczenie ginekomastii gruczołowo-tłuszczowej, operacyjne leczenie ginekomastii gruczołowo-tłuszczowej

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 7 000
Usuwanie chirurgiczne blizn 
Inne nazwy:

korekcja chirurgiczna blizn, usuwanie blizn, korekcja blizn pourazowych, korekcja plastyczna blizn, korekcja zniekształceń pourazowych, wycinanie blizn

Usuwanie małej blizny chirurgicznie 
Inne nazwy:

korekcja małej blizny, chirurgiczna korekcja blizny, wycięcie małej blizny, plastyka małej blizny, wycięcie małej blizny przez chirurga plastycznego

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 1 000
Usuwanie dużej blizny chirurgicznie 
Inne nazwy:

korekcja dużej blizny, chirurgiczna korekcja blizny, wycięcie dużej blizny, plastyka dużej blizny, wycięcie dużej blizny przez chirurga plastycznego

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 1 000
Usuwanie blizny po cesarskim cięciu 
Inne nazwy:

korekcja blizny po cesarskim cięciu, plastyka blizny po cesarskim cięciu, usunięcie blizny po cesarskim cięciu przez chirurga plastycznego, cięcie cesarskie usuwanie blizny

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 1 000
Usuwanie blizny pooperacyjnej 
Inne nazwy:

korekcja blizny po operacji, plastyka blizny po operacji, usunięcie blizny po operacji przez chirurga plastycznego, zmniejszanie blizny pooperacyjnej

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 1 000
Usuwanie blizny pourazowej / powypadkowej 
Inne nazwy:

korekcja blizny po wypadku, plastyka blizny po urazie, usunięcie blizny po wypadku przez chirurga plastycznego, zmniejszanie blizny powypadkowej

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 1 000

Chirurgia ogólna

Operacje i leczenie przepuklin 
Inne nazwy:

przepuklina leczenie, operacja przepukliny

Opis zabiegu »
Operacje przepukliny pachwinowej 
Inne nazwy:

przepuklina pachwinowa

Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej 
Inne nazwy:

leczenie przepukliny pachwinowej jednostronnej bez siatki, operacja przepukliny pachwinowej metodą klasyczną

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 200
od 5 000

Urologia

Leczenie i operacje prącia 
Inne nazwy:

operacje członka, leczenie chorób penisa, zabiegi operacyjne na prąciu, chirurgia prącia

Leczenie stulejki chirurgiczne 
Inne nazwy:

operacja stulejki, zabieg stulejki, chirurgiczne leczenie stulejki, stulejka leczenie operacyjne, phimosis leczenie chirurgiczne

Opis zabiegu »
od 3 500
Obrzezanie 
Inne nazwy:

cyrkumcyzja, obrzezanie high and tight, obrzezanie typu high and loose, obrzezanie low and tight, obrzezanie low and loose, zabieg obrzezania

Opis zabiegu »
Obrzezanie całkowite 
Inne nazwy:

cyrkumcyzja calkowita, zabieg obrzezania całkowitego

3 500

Ginekologia estetyczna

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych 
Inne nazwy:

labioplastyka, labioredukcja, operacja plastyczna warg sromowych mniejszych, chirurgia plastyczna warg sromowych większych, Plastyka warg sromowych mniejszych i większych, labiominoroplastyka

od 5 000

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Operacje plastyczne powiek - zdjęcia przed i po zabiegu

Zmniejszenie piersi - zdjęcia przed i po zabiegu

Powiększanie piersi - zdjęcia przed i po zabiegu

Podniesienie piersi - zdjęcia przed i po zabiegu

Plastyka brzucha - zdjęcia przed i po zabiegu

Operacje plastyczne uszu - zdjęcia przed i po zabiegu

Leczenie ginekomastii - zdjęcia przed i po zabiegu

Certyfikaty lek. Katarzyna Ostrowska-Clark

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.