lek. Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej, dermatolog - Łódź

lek. Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej, dermatolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska

Lek. Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Kolejnym krokiem w jej karierze zawodowej było rozpoczęcie specjalizacji w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej WSS im. Wł. Biegańskiego w Łodzi, co miało miejsce w czerwcu 2012 roku. Doktor Płużańska-Srebrzyńska pracuje w klinice do chwili obecnej. Ponadto jest regularną uczestniczką kursów i szkoleń doskonalących, bierze także udział w konferencjach i sympozjach naukowych. Dzięki temu śledzi na bieżąco nowości z zakresu dermatologii i wenerologii, podwyższa kwalifikacje i zdobywa nowe umiejętności. Jest członkiem kilku towarzystw naukowych w kraju i za granicą. Od 2012 r. dołączyła do zespołu SilverClinic.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. K. Płużańska-Srebrzyńska

Lek. Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska leczy przewlekłe schorzenia skórne u dzieci i dorosłych. Przeprowadza diagnostykę i leczenie szeregu chorób skóry, w tym trądziku (pospolitego, różowatego), łuszczycy i łojotokowego zapalenia skóry oraz alergii skórnych. Pomaga osobom ze schorzeniami paznokci i włosów, przyjmuje także pacjentów dotkniętym problemem choroby przenoszonej drogą płciową. Zakres jej usług obejmuje – poza dermatologią ogólną – wykonywanie zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej oraz laseroterapii. Od 2015 r. głównym tematem jej zainteresowań stała się trichologia. Dr Płużańska-Srebrzyńska zajęła się diagnostyką i leczeniem wypadania włosów oraz łysienia (trichoskopia, leczenie miejscowe, ogólne, LLLT, przeszczep własnych włosów metodą S.A.F.E.R, przeszczep biozgodnych włosów BIOFIBRE).

Zdjęcia lek. Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska

SILVER Clinic Dr Adam Srebrzyński - lek. Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska