mgr Kinga Waszak

dietetyk - Jelenia Góra, Wrocław

mgr Kinga Waszak dietetyk

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - mgr Kinga Waszak

Mgr Kinga Waszak ukończyła studia na kierunku dietetyka w Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jest również absolwentką studiów podyplomowych w Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu (kierunek psychodietetyka). Systematycznie podnosi kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w kursach i szkoleniach.

Zabiegi, w których specjalizuje się mgr K. Waszak

Mgr Kinga Waszak udziela konsultacji dietetycznych. Zajmuje się indywidualną edukacją żywieniową. Skupia się na leczeniu żywieniowym nadwagi, otyłości i chorób dietozależnych. Przygotowuje indywidualne plany żywieniowe dla osób borykających się z chorobami autoimmunologicznymi, niedoczynnością i nadczynnością tarczycy, chorobą Hashimoto, RZS, cukrzycą i innymi schorzeniami.

KCM Clinic - mgr Kinga Waszak

KCM Clinic Wrocław - Leczenie Otyłości - mgr Kinga Waszak

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty mgr Kinga Waszak

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska