lek. Krzysztof Bolisęga

chirurg ogólny, flebolog, proktolog

lek. Krzysztof Bolisęga chirurg ogólny, flebolog, proktolog

Znajomość języków: polski

Informacje ogólne - lek. Krzysztof Bolisęga

Lek. med. Krzysztof Bolisęga to specjalista II stopnia z zakresu chirurgii. Studiował na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Ukończył uczelnię w 1987 roku, otrzymując dyplom oraz tytuł lekarza medycyny. Od 1992 roku prowadzi prywatną praktykę ze specjalizacją w kierunku chorób proktologicznych oraz flebologicznych (naczyniowych).

Doktor Bolisęga może się poszczycić wieloma osiągnięciami naukowymi. Wielokrotnie uczestniczył w konferencjach i szkoleniach dotyczących jego zainteresowań zawodowych – proktologii i chirurgii. W swojej karierze medycznej wykonał ponad 3000 zabiegów żylaków kończyn dolnych. Jako pierwszy wprowadził na terenie Oświęcimia leczenie żył metodą laserową.

Należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich, jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

W wolnych chwilach zajmuje się swoim hobby, czyli pływaniem i uprawianiem windsurfingu, a także doskonali wiedzę z zakresu nowych technologii.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. K. Bolisęga

Zakres usług oferowanych przez doktora Krzysztofa Bolisęgę obejmuje zabiegi chirurgiczne, flebologiczne oraz proktologiczne. Specjalista zajmuje się także diagnostyką i leczeniem chorób układu żylnego oraz tętniczego. Przeprowadza USG i badania dopplerowskie, wykonuje skleroterapię oraz kolono- i rektoskopię.

W jego gabinecie można poddać się również zabiegom dermatochirurgicznym.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Krzysztof Bolisęga