lek. Krzysztof Dziarmaga radiolog

Informacje ogólne – lek. Krzysztof Dziarmaga

Lek. Krzysztof Dziarmaga jest lekarzem z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Posiada uprawnienia specjalisty I stopnia w zakresie radiodiagnostyki.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. K. Dziarmaga

Lek. Krzysztof Dziarmaga specjalizuje się w radiodiagnostyce układu krwionośnego. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi badanie Doppler naczyń krwionośnych (żył i tętnic) oraz echo serca u dzieci (wraz z konsultacją). W trakcie pracy wykorzystuje aparaturę cyfrową najnowszej generacji – USG 3D firmy Siemens Acuson X300. Przeprowadza diagnostykę obrazową w wersji 2D i 3D, w czasie rzeczywistym. Zajmuje się wykonywaniem szeregu badań diagnostycznych w zakresie chorób układu krwionośnego, przepływów naczyniowych i tkankowych.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Krzysztof Dziarmaga

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska