dr n. med. Krzysztof Gawrychowski

ginekolog-położnik, onkolog kliniczny, ginekolog-onkolog - Warszawa

dr n. med. Krzysztof Gawrychowski ginekolog-położnik, onkolog kliniczny, ginekolog-onkolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Krzysztof Gawrychowski

Dr n. med. Krzysztof Gawrychowski to lekarz z wieloletnim stażem zawodowym. Uczelnię medyczną ukończył w 1985 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W 1989 roku przystąpił do egzaminu specjalizacyjnego, dzięki czemu uzyskał specjalizację I stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa. Drugi stopień w tej dziedzinie zdobył w 1992 roku, natomiast w 1999 roku stał się specjalistą z zakresu chemioterapii nowotworów. W tym samym roku przedstawił komisji egzaminacyjnej warszawskiego Centrum Onkologii – Instytutu im. M. Skłodowskiej-Curie swoją rozprawę doktorską, za którą przyznano mu tytuł naukowy doktora nauk medycznych.

Nie zaprzestał zgłębiania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji – w 2003 roku złożył kolejny egzamin, uzyskując uprawnienia specjalisty w dziedzinie onkologii klinicznej. Dwa lata później stał się specjalistą z zakresu ginekologii onkologicznej.

Dr n. med. K.Gawrychowski pełni zaszczytną funkcję Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie ginekologii onkologicznej.

Osiągnięcia lekarza

Doktor nauk medycznych Krzysztof Gawrychowski to uznany specjalista mogący się poszczycić wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Przeprowadza zabiegi pacjentów z nowotworami, a także dzieli się wiedzą z kolejnymi pokoleniami lekarzy. Prowadzi kursy dla lekarzy specjalizujących się w dziedzinie onkologii klinicznej oraz dla lekarzy innych specjalności. Jest również autorem i współautorem licznych prac naukowych, opublikowanych w renomowanych czasopismach medycznych. Między innymi, w 2012 roku współpracował w charakterze recenzenta z czasopismem „Current Gynecologic Oncology”.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. K. Gawrychowski

Zakres usług medycznych oferowanych przez dr n. med. Krzysztofa Gawrychowskiego jest niezmiernie szeroki. Doktor jest specjalistą I i II stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa. Posiada II stopień specjalizacji z chemioterapii nowotworów, onkologii klinicznej oraz ginekologii onkologicznej. Przeprowadza konsultacje z zakresu ginekologii onkologicznej i ginekologii, zajmuje się leczeniem kobiet z nowotworem narządu rodnego. Przyjmuje również pacjentki w ramach konsultacji położniczych.

Zdjęcia dr n. med. Krzysztof Gawrychowski

Onkolmed Lecznica Onkologiczna - dr n. med. Krzysztof Gawrychowski

Konsultacje

Konsultacja w zakresie ginekologii onkologicznej
180

Onkologia

Chirurgia onkologiczna

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Krzysztof Gawrychowski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska