lek. Krzysztof Hałasa

chirurg ogólny, urolog - Świdnik

lek. Krzysztof Hałasa chirurg ogólny, urolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Krzysztof Hałasa

Lek. med. Krzysztof Hałasa w 1990 roku ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Po zdobyciu dyplomu lekarza medycyny rozpoczął specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej na Oddziale Chirurgicznym 1 Wojskowego Szpitala w Lublinie, którą uzyskał w 1995 roku. Sześć lat później zdał europejski egzamin specjalizacyjny z urologii i otrzymał tytuł członka Europejskiej Sekcji Urologicznej (FEBU). Od 1997 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz założycielem Sekcji Urologów Wojskowych PTU. Należy także do sekcji Endourologii i ESWL.

Od 2009 roku doktor Hałasa kieruje Oddziałem Urologii 1 Szpitala Wojskowego z Przychodnią w Lublinie. W 2013 roku został powołany na stanowisko ordynatora Oddziału Urologii 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. K. Hałasa

Lek. med. Krzysztof Hałasa jest doświadczonym specjalistą w dziedzinie urologii. Udziela porad i pomaga pacjentom ze schorzeniami układu moczowo-płciowego. Szczególnym zainteresowaniem darzy małoinwazyjne metody leczenia chorób urologicznych.

W swojej codziennej praktyce lekarskiej doktor Hałasa wykonuje zabiegi operacyjne z wykorzystaniem laserów, laparoskopie oraz diagnostyczne i lecznicze zabiegi endoskopowe.

Zdjęcia lek. Krzysztof Hałasa

Zespół specjalistycznych gabinetów lekarskich COR-LAR-MED

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG układu moczowego
Rozwiń szczegóły
USG nerek
Rozwiń szczegóły
USG prostaty przez powłoki brzuszne
Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Krzysztof Hałasa