lek. Krzysztof Latacz

ortopeda, traumatolog - Wrocław

lek. Krzysztof Latacz ortopeda, traumatolog Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Krzysztof Latacz

Lek. Krzysztof Latacz jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie zdobywał, pracując na oddziale chirurgii ogólnej z pododdziałem ortopedii i traumatologii w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oławie. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. K. Latacz

Lek. Krzysztof Latacz udziela konsultacji w zakresie ortopedii i traumatologii. Leczy pacjentów z chorobami narządu ruchu, będącymi wynikiem wad wrodzonych lub chorób przewlekłych (zwłaszcza choroby zwyrodnieniowej). Pomaga osobom borykającym się ze zmianami zwyrodnieniowymi w obrębie kręgosłupa, ze szczególnym uwzględnieniem odcinka lędźwiowego (rwa kulszowa) oraz szyjnego szyjnego. Prowadzi leczenie zespołu cieśni nadgarstka, zespołu Dupuytrena oraz zmian zwyrodnieniowych dużych stawów. Przeprowadza artroskopie diagnostyczne i lecznicze. Zaopatruje pacjentów w przypadku nagłych urazów i wypadków. Zajmuje się leczeniem skomplikowanych złamań.

Centrum Medyczne T&T Medical

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Krzysztof Latacz