lek. dent. Krzysztof Mól

stomatolog - Wrocław

lek. dent. Krzysztof Mól stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Krzysztof Mól

Lek. dent. Krzysztof Mól to absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W zawodzie lekarza stomatologa pracuje od 2009 roku. Obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z protetyki stomatologicznej, w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. Ukończył, między innymi, liczne kursy z zakresu implantoprotetyki. To autor i współautor opublikowanych w prasie specjalistycznej artykułów i doniesień naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. K. Mól

Doktor Krzysztof Mól specjalizuje się w leczeniu protetycznym. Jest precyzyjny i dokładny. Ponadto wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i implantoprotetyki. Jest zwolennikiem jak najmniej inwazyjnych metod leczenia. Przyjmuje zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Cieszy się opinią dobrego lekarza dentysty we Wrocławiu.

Zdjęcia lek. dent. Krzysztof Mól

DENTAL cover - lek. dent. Krzysztof Mól

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Krzysztof Mól

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska