lek. Krzysztof Nowocień

ortopeda, traumatolog - Poznań

lek. Krzysztof Nowocień ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Krzysztof Nowocień

Lek. Krzysztof Nowocień przyjmuje pacjentów m.in. w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Czas wolny lubi spędzać na rowerze. Interesuje się również dobrymi winami.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. K. Nowocień

Lek. Krzysztof Nowocień aktualnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu ortopedii. W codziennej praktyce zajmuje się leczeniem biodra, kolana i kręgosłupa. Udziela pomocy pacjentom z wszelkiego rodzaju urazami ortopedycznymi. 

Gabinety Lekarskie Grochowska 9 (dawniej: Kossaka 4) - lek. Krzysztof Nowocień

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Krzysztof Nowocień

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska