Dobry laryngolog w Białymstoku

Autor:

Do laryngologa z problemami oraz schorzeniami uszu, nosa i gardła można udać się na konsultację, diagnostykę a także zabiegi ambulatoryjne i operacyjne. Specjalista laryngologii wykonuje m.in. czyszczenie ucha lub nosa w endoskopii, płukanie ucha, usunięcie polipów nosa oraz drenaż wentylacyjny ucha środkowego. Ponadto przeprowadza zabiegi chirurgiczne, w tym operacje przegrody nosa, usunięcie migdałków podniebiennych i gardłowych czy podcięcie podniebienia miękkiego oraz bocznych ścian gardła.

Oferta białostockich laryngologów

Jednym z białostockich laryngologów jest lek. med. Małgorzata Michalska-Mosiej, specjalista otolaryngologii oraz specjalista audiologii i foniatrii, przyjmująca swoich pacjentów w prywatnym Gabinecie Laryngologicznym, Foniatrycznym i Audiologicznym. Swoje doświadczenie laryngologiczne zdobywała podczas pracy w Oddziale Otolaryngologii Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. Wśród przeprowadzanych przez nią zabiegów można wymienić mikrootoskopię z oczyszczaniem uszu, usuwanie woszczków, przedmuchiwanie  trąbek słuchowych, a także wykonywanie posiewów bakteriologicznych.

Kolejnym laryngologiem, przyjmującym na terenie Białegostoku, jest dr n. med. Krzysztof Szafałowicz, otolaryngolog (specjalizacja I stopnia w 1990 roku) oraz specjalista laryngologii dziecięcej (II stopnia od 1993 roku), posiadający doświadczenie zawodowe, zdobyte w klinikach otolaryngologii w Warszawie i Poznaniu oraz na Oddziale Otolaryngologii Dziecięcej Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku. Można się do niego udać nie tylko na konsultację i diagnostykę laryngologiczną, ale także na zabiegi laryngologiczne m.in. z zakresu usunięcia migdałka gardłowego, przycięcia migdałków podniebiennych, operacji plastycznej przegrody nosa a także drenażu wentylacyjnego ucha środkowego czy usunięcia torbieli szyi.

Do grona białostockich laryngologów należy również dr n. med. Marek Pyd, specjalista otolaryngologii (I stopnia od 1982 oraz II stopnia od 1988 roku) i medycyny społecznej (I stopnia od 1983 roku), który doświadczenie z zakregu laryngologii zdobywał na Oddziale Otolaryngologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Łomży. Przeprowadza on zarówno zabiegi ambulatoryjne, jak i operacyjne w laryngologii m.in. nacięcie błon bębenkowych z założeniem drenów wentylacyjnych, plastykę gardła, podniebienia i języczka, podśluzówkową elektrokoagulację podniebienia miękkiego a także operacyjne usunięcie polipów nosa.

Jaka jest cena konsultacji z laryngologiem w Białymstoku, a jaka w Londynie?

Za wizytę u białostockiego laryngologa trzeba zapłacić 100 zł, natomiast 65 funtów (365 zł) kosztuje taka konsultacja w Tooting Medical Centre, mieszczącym się w Londynie (Wielka Brytania).