Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

Dobry laryngolog w Bydgoszczy

Autor:

Bygdoscy otolaryngolodzy oferują szerokie spektrum usług z zakresu leczenia chorób i dolegliwości laryngologicznych. Posiadają umiejętności niezbędne do leczenia zachowawczego, przeprowadzania zabiegów ambulatoryjnych oraz wykonywania operacji z zakresu nosa, gardła i krtani, ucha czy innych narządów głowy i szyi.

Bydgoski laryngolog pomoże

Jednym z bydgoskich laryngologów jest dr n. med. Magdalena Doroszyńska-Tomczyk, specjalista otolaryngologii od 2013 roku, która tytuł doktora nauk medycznych uzyskała po obronie rozprawy doktorskiej w 2011 roku. Pacjentów przyjmuje w Poradni Laryngologicznej mieszczącej się w Endomedica - Centrum Endokrynologii, Ginekologii, Diagnostyki i Leczenia Niepłodności w Bydgoszczy, gdzie udziela pomocy z zakresu: ostrych i przewlekłych stanów zapalnych nosa, zatok, jamy ustnej oraz gardła, krtani czy uszu. Zajmuje się osobami z przewlekłym katarem, z zaburzeniami drożności nosa, infekcji nawrotowych górnych dróg oddechowych oraz osobami z niedosłuchem.

Dr n. med. Piotr Winiarski jest kolejnym otolaryngoloiem przyjmującym w Bydgoszczy. Posiada on dyplom lekarza dentysty (od 1987 roku) oraz specjalizację z zakresu otolaryngologii II stopnia, którym to specjalistą został w 1993 roku. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał natomiast w roku 1994 po obronie pracy doktorskiej. Na leczenie z zakresu laryngologii zaprasza do  Kliniki Wident, gdzie przeprowadza zabiegi laryngologiczne z zakresu: podcięcia migdałków podniebiennych, operacji torbieli bocznej i środkowej szyi, operacji usunięcia ślinianki podżuchwowej a także włożenia drenów w błony bębenkowe oraz usunięcia drenu z błony bębenkowej i wiele innych zabiegów.

Na konsultację i leczenie laryngologiczne w Bydgoszczy można także udać się do dr. n. med. Krzysztofa Dalke, specjalisty otolaryngologii II stopnia do 1997 roku, który doktorem nauk medycznych został w 2002 roku po obronie rozprawy doktorskiej pt. "Drożność nosa u pacjentów przed i po operacji przegrody nosa w ocenie subiektywnej i badaniach obiektywnych". Swoje doświadczenie zdobywał w Klinice Otolaryngologii Akademii Medycznej w Bydgoszczy, odbył także wiele kursów zagranicznych z zakresu technik operacji laryngologicznych, np. w Austrii czy Anglii. Pacjentom pomaga w Gabinecie Laryngologicznym w Centrum Medicover, gdzie przeprowadza zabiegi chirurgii endoskopowej nosa i zatok, leczy zniekształcenia nosa z dostępu zewnętrznego oraz plastykę gardła i podniebienia u pacjentów z bezdechem sennym.

Mieszkaniec Bydgoszczy i okolic może udać się również na poradę laryngologiczną do dr. n. med. Józefa Mierzwińskiego, który jest specjalistą otolaryngologii I stopnia od 1994 i II stopnia od 1997 roku. W latach 2004-2007 pracował w Klinice Otolaryngologii Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Obdył także wiele staży szkoleniowych i kursów krajowych i zagranicznych w swojej dziedzinie medycyny, np. staż z chirurgii ucha w Nowym Jorku w USA. Na leczeniu można go spotkać w Gabinecie Laryngologicznym w Centrum Chirurgii Laryngologicznej Larmedica w Bydgoszczy. Doktor Mierzwiński specjalizuje się w swojej praktyce lekarskiej w chirurgii ucha i endospokopowej chirurgii zatok przynosowych oraz w leczeniu operacyjnym zniekształceń nosa czy w septoplastyce.

Jeszcze jednym bydgoskim specjalistą otolaryngologii jest dr n. med. Robert Bilewicz, laryngolog II stopnia od 2000 roku oraz doktor nauk medycznych od 2004 roku, do którego na konsultację i leczenie pacjent może się udać do centrów medycznych na terenie Bydgoszczy, np. do Centrum Medycznego Gizińscy czy do Kliniki Vident. Lekarz ten zajmuje się m.in. podcięciem wędzidełka wargi lub języka, usunięciu ślinianki przyusznej, mikrochirurgii krtani z użyciem lasera CO2 a także operacją endoskopową nosa i zatok z usunięciem polipów nosa.

Następnym laryngologiem w Bygdoszczy jest dr n. med. Anna Szymańska-Skrzypek, specjalista otolaryngologii I stopnia od 1999 roku, która swoje doświadczenie laryngologiczne zdobywała w Centrum Medycznym Lux Med w Bydgoszczy. Pacjentom dorosłym, jak i dzieciom pomaga w Centrum Medycznym Gizińscy, gdzie przeprowadza leczenie z zakresu: usuwania migdałków, plastyki nosa i jego przegrody, operacji endoskopowych zatok a także usuwania polipów nosa, operacyjnego leczenia nawracających krwawień z nosa oraz usunięcia torbieli bocznej i środkowej szyi.

Wizyta u laryngologa - cena w Bydgoszczy i w Londynie

Za konsultację z bydgoskimi specjalistami otolaryngologii trzeba zapłacić 100 zł, w Wielkiej Brytanii natomiast jest to kwota £65, przychodząc do laryngologa w Tooting Medical Centre w Londynie.

Pacjenci szukali laryngologa w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska